Nuo viešumos atsiribojusi buvusi „Spice Girls“ dainininkė prisipažino turinti rimtų sveikatos problemų

„Spice Girls“ narės Melanie Brown, Melanie Chisholm, Geri Halliwell, Emma Bunton ir Victoria Beckham (2012 m.) / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-19 15:06
Sceniniu slapyvardžiu Mel C išgarsėjusi, kadaise vienos populiariausių laikytų grupių „Spice Girls“ dainininkė Melanie Jayne Chisholm (43) per atvirą interviu prisipažino iškentusi labai daug. 1996 metais susikūrusi grupė kaipmat įgijo didžiulį gerbėjų ratą, o šlovė Mel C kainavo sveikatą.

Kartu su „Spice Girls“ merginomis Melanie koncertavo itin įtemptai. Joms įkopus į šlovės Olimpą, krūvis tapo nepakeliamas. O kai plakatai su tavo nuotrauka kabo ant kiekvienos paauglės sienos – norisi atrodyti dar tobuliau. Nesvarbu, kad jautiesi pavargęs.

Visuomet pasitempusi ir itin sportiška Mel C laikėsi griežtos dietos, o netrukus ėmė sportuoti kaip tikra pamišėlė. Būtent tokiais epitetais ji save apibūdino interviu su „Telegraph“ metu.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Nebadavau, bet valgiau netinkamai. Vos kartą per dieną. Sportavau it pamišusi. Persistengdavau ir tai manęs vos nenuvarė į kapus. Norėjosi būti tobula popžvaigžde.“

Dažnai gerbėjų vadinama „sportiškąja spice“ Mel C laikui bėgant pasijuto labai silpna. Moteris pasakojo pastebėjusi, jog ilgiau taip nebetvers. 2000-aisiais jai buvo pripažinta depresija ir valgymo sutrikimas. Teko kreiptis į specialistus pagalbos.

Moteris prisipažino patyrusi palengvėjimą, kai gydytojai nustatė, kad jai – psichologinė liga. Mel C suprato – tai gali baigtis. Viskas atsidūrė jos rankose.

Melanie buvo ne vienintelė žymios grupės mergina, kuri turėjo problemų. Kad serga anoreksija ilgą laiką įtarinėta ir jos kolegė Victoria Beckham, valgymo sutrikimais skundėsi Geri Halliwell.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai