Nuo streso plinkanti Katie Price pradėjo nešioti peruką, tačiau tikrosios problemos dar tik prasideda?

Katie Price prisipažino nešiojanti peruką / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-24 22:33
Erotinių fotosesijų modelis ir koučerė Katie Price (39) šiuo metu keliauja po Jungtinę Karalystę, sakydama įkvepiančias ir ypač atviras kalbas.

Penktadienį ant scenos Katie pasirodė pasipuošusi juoda suknele, jos vizitine kortele tapusios šviesiai rudos garbanos dailiai gulė ant pečių. Susirinkusiųjų nuostabai garsenybė demonstratyviai nusimetė peruką ir parodė, jog jos natūralūs plaukai šiandien atrodo visai prastai.

Penkis vaikus auginanti Katie patikino – dėl patiriamo streso jai pradėjo siaubingai slinkti plaukai. Dabar vienintelis jos išsigelbėjimas – perukai ir priauginami plaukai.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Panašu, kad Katie plaukai ims slinkti dar intensyviau, nes garsi moteris viešai prisišnekėjo. Per vieną iš savo pasirodymų Katie užsiminė, jog jos buvęs vyras Peteris Andre ją išdavinėjo.

Dainininkas P.Andre ne juokais įsižeidė. Su Katie jis išsiskyrė prieš aštuonerius metus ir niekuomet per šį laikotarpį neapkalbinėjo savo dviejų vaikų motinos. Kaip praneša mirror.co.uk, Peteris jau kreipėsi į teisininkus, kad šie apgintų jį nuo šmeižto.

Po advokatų įsikišimo Katie pamėgino užglaistyti situaciją, viešai atsiprašydama Peterio ir paaiškindama, jog gerbėjai ją tiesiog ne taip suprato.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai