Nuo scenos nukritusi Katažina vyko į ligoninę: „Jausmas toks, it kas būtų daužęs su plyta“

Katažina Zvonkuvienė ir jos kojos po sužalojimų nukritus nuo scenos / V.Skaraičio ir asmeninė nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Savaitgalį Ukmergėje koncertavusi dainininkė Katažina Zvonkuvienė (41) per plauką išvengė rimtos nelaimės – netyčia nukritusi nuo dviejų metrų aukščio scenos ji atsipirko mėlynėmis ir nubrozdinimais. Ir nors koncertą Ukmergėje atlikėja po incidento sugebėjo pabaigti, bet apsilankymo ligoninėje neišvengė.

„Keista taip sakyti po įvykusios situacijos, bet jaučiuosi pakylėta! Gavau tiek šiumos ir meilės iš žmonių, kad, rodos, net pamirštu tą kūno skausmą, kuris, tiesą pasakius, atslūgus adrenalinui pasijuto nemenkai. Kūne toks jausmas, it mane kas būtų daužęs su plyta – visą jaučiu“, – Žmonės.lt sakė Katažina.

Dainininkė atvirauja, kad po ilgo karantino buvo labai pasiilgusi klausytojų, tad į sceną lipo su didžiuliu nekantrumu ir energija, nors, prisipažįsta, tądien po prastai miegotos nakties ir dėl alinančio karščio toli gražu nesijautė geriausios sveikatos.

„Per kiekvieną koncertą atiduodu visą save – tarsi koncertuočiau paskutinį kartą gyvenime. Mano požiūris yra toks – lipant į sceną savęs netaupyti. Matyt, tas mano kritimas ir buvo iš to „pokarantininio“ žmonių ilgesio, bandymo viską padaryti maksimaliai gerai. Taip ir prisistrikinėjau“, – pozityvumo nepraranda ji.

Dainininkė atvira – scena atlikėjams scena nėra visada saugi:  joje pilna aparatūros, laidų ir panašių dalykų, o artistai joje šoka, dainuoji, susikoncentruoja į žiūrovus, tad ne visada pastebi netikėtas kliūtis po kojomis. Vis dėlto šįkart situaciją išprovokavo keli maži atsitiktinumai, tad dainininkė tikrai nieko dėl jos nekaltina.

„Šįkart aš tiesiog nepastebėjau scenos krašto, man pasirodė, kad jis yra toliau, o ten jau tebuvo medžiaginis jos uždangalas, kurį vėjas kiek pakėlė ir atrodė, kad scena tęsiasi. Be to, į akis švietė saulė, pati jaučiausi kiek nepailsėjusi, ne pačios geriausios savijautos, tad taip sukrito keli dalykai ir įvyko nelaimė“, – pasakoja ji.

Katažina Zvonkuvienė ir jos kojos po sužalojimų nukritus nuo scenos

Išvyko į ligoninę

Scenoje Katažina buvo su aukštakulniais, tačiau tikina, kad dėl jų kritimas nebuvo skausmingesnis. Po patirtų sužalojimų moteris basa tęsė pasirodymą su aptvarstytomis žaizdomis. Negana to, po koncerto dar fotografavosi su gerbėjais.

„Supratau, kad dar turiu pabūti su žmonėmis, kurie mane taip palaikė ir įkvėpė pabaigti koncertą. Galiu drąsiai sakyti, kad koncertas įvyko, nes mes visi jį padarėme, o ne aš viena. Be visų pagalbos ir supratimo viskas galėjo baigtis kitaip, o dabar mes gražia nata viską padarėme kartu iki galo“, – gražių žodžių gerbėjams negailėjo ji.

Kartais turbūt pervertinu savo galimybes, ypač scenoje, kur tiesiog nemoku tausotis.

Po koncerto Ukmergėje Katažina sėdo į automobilį, tačiau klausytojai, išgirdę, kad jos laukia dar vienas pasirodymas Raseiniuose, negalėjo patikėti, kad moteris jame dalyvaus ir dar pati vairuos.

K.Zvonkuvienė pasakoja, kad žmonės siūlėsi ją pavežti, kad jai nereikėtų to daryti, tačiau patikina, kad jautėsi pakankamai gerai, kad galėtų savarankiškai nuvykti į Raseinius. Vis dėlto, po antro koncerto dainininkė nusprendė pasirodyti medikams.

„Dėl šventos ramybės nuvykau į ligoninę pasitikrinti – norėjau būti tikra, jog niekas nelūžo, nes kartais, kol veikia adrenalinas, atrodo, jog nieko baisaus nenutiko.

Ačiū Dievui, padėtis gana gera, nors sumušimai pakankamai stiprūs, bet lūžių nėra. Medikai man suleido nuskausminamųjų ir galėjau vykti toliau. Dar reikės keletą dienų prižiūrėti žaizdas ir tiek, teliks prisiminimas apie įvykį, bet svarbu, kad su laiminga pabaiga“, – šypteli ji.

Katažina Zvonkuvienė/ Luko Bartkaus nuotr.

Paklausta, ar scenoje toks incidentas jai – pirmasis, dainininkė patikina, kad, toli gražu, – ne.

„Tokio rimtumo sceninis susižeidimas – pirmas mano gyvenime, bet šiaip incidentų scenoje tiek aš, tiek kolegos neišvengia. Manyčiau, kad kone kiekvienas atlikėjas yra kaip nors susižeidęs per savo karjerą. Paslydusi ir pargriuvusi scenoje esu keliskart, pavyzdžiui, lipant laipteliais su aukštakulniais pasimaišo po kojomis suknelė ir suklumpi. Šis kritimas iš gana aukštai – tikrai rimčiausias, todėl belieka galvoti, kad esu laimės kūdikis“, – sako pašnekovė.

Dainininkė prisiminė, kad kadais yra nuo laiptų nugriuvusi su visu akordeonu rankose, tad, šypsosi, ji yra iš tų žmonių, kur jeigu bus ant kelio duobė, bet aplinkui – daug vietos ją apeiti, ji būtų iš tų, kurie būtinai į tą duobę įkristų.

„Kartais turbūt pervertinu savo galimybes, ypač scenoje, kur tiesiog nemoku tausotis. Šiuo atveju koncerto galėjau nebetęsti, juk nesijaučiau labai gerai, bet žinojau, kad stabdyčiau jį tik kraštutiniu atveju. Man atrodo, kad kiekviename darbe turėtų būti toks požiūris, jog jeigu gali – tai ir darai, net jei kartais ir nesi visiškai maksimaliame komforte. Nemėgstu manipuliuoti ir jei darau, vadinasi, tikrai užtenka tam jėgų“, – priduria ji.

Skaitykite daugiau