Nuo „pupytės“ įvaizdžio pavargusi Neringa Šiaudikytė dalyvaus „Žvaigždžių duetuose“

Neringa Šiaudikytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-17 09:53
Sekmadienį su „Žvaigždžių duetais“ turėjo atsisveikinti kojų apšilti nespėję naujokai – aktorė Ineta Stasiulytė ir grupės „Išjunk šviesą“ vokalistas Valdas Burnys. Vis dėlto jau šį sekmadienį juos pakeis kita pora – atlikėja Neringa Šiaudikytė bei reperis, sportininkas ir verslininkas Vytautas Medineckas, scenoje žinomas kaip Ironvytas.

„Man? Dainuot? Čia jūs norit paprikolint iš manęs? Va tokios buvo mano pirmos mintys“, – juokėsi pats Ironvytas, kuris dalyvauti visgi sutiko ilgai negalvojęs.

Dar labiau jo apsisprendimą paspartino naujienos, kad jo partnere taps N.Šiaudikytė. „Praktiškai tik dėl jos ir ėjau. Neringos plakatai jau ant sienos kabo, bet kai sužinojau, kad turi sužadėtinį, nuliūdau ir jau norėjau atsisakyti... dabar širdį skauda su ja dainuojant, nes žinau, kad namuose kitas laukia“, – toliau juokavo Ironvytas.

Tokios pat geros nuotaikos buvo ir pati N.Šiaudikytė. „Dalyvauti sutikau tą pačią sekundę. Tai yra projektas, kuriame konkuruoji ne tik daina ir ne tik balsu – čia svarbūs ir vaidybiniai sprendimai, tenka įsikūnyti į įvairiausius personažus. Man patinka, kai galiu perlipti per save ir būti visokia: ir juokinga, ir kvaila“, – kalbėjo atlikėja.

N.Šiaudikytė neslepia, kad „Žvaigždžių duetuose“ nori sugriauti ir apie save nusistovėjusius stereotipus. „Tikiuosi, kad išmušiu tą nusistovėjusį stereotipą apie save, kad esu tiesiog kažkokia pop atlikėja, kuri gali dėvėti tik seksualius drabužius ir būti tik linksma, graži ir vienoda, kaip milijonai kitų. Aš turiu tikslą parodyti save iš visų pusių – vieną dieną galiu būti reperė, kitą – klounas, trečią – begemotas, dinozauras, mikimauzas, ir bet kas kitas“, – kalbėjo naujoji „Žvaigždžių duetų“ dalyvė. 

Apie „pupyčių“ įvaizdį nieko blogo negalėjo pasakyti ir pats Ironvytas. „O kuo blogai pupytė? Gerai, panos prisižiūri, turi gerą sceninę išvaizdą, vienos moka geriau dainuoti, kitos – blogiau. O Neringa yra būtent ta pupytė, kuri dainuoja, kuri ir yra vokalas“, – užtikrintai atsakė reperis.

Pats Ironvytas žada, kad dės visas pastangas mokydamasis vokalo, o Neringa scenoje užrepuos – ar jų idėjos įtikins reikliąją komisiją ir žiūrovus? 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai