Nuo priklausomybių besigydanti Demi Lovato pristatė naują širdies draugą

Demi Lovato / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-04 16:13
Neseniai iš reabilitacijos klinikos išėjusi amerikiečių aktorė bei dainininkė Dami Lovato, panašu, mėgaujasi gyvenimu. Įžymybė ir vėl atrodo sveika, laiminga ir įsimylėjusi.
„E! News“ praneša, kad dainininkės širdį užkariavo mados dizaineris Henry Levy. Vaikinas socialiniame tinkle neseniai paviešino vaizdo įrašą, kuriame jis bučiuoja Demi, 

D. Lovato gerbėjai twitteryje pasidalijo nuotraukomis, kuriose dainininkė užfilsuota laiką su naujuoju mylimuoju leidžianti privačioje jachtoje. 

Užsienio naujienų portalai skelbia, kad Demi ir Henry – seni draugai. Mat vaikinas taip pat kenčia nuo priklausomybių narkotikams ir alkoholiui.

TMZ praneša, kad pora susipažino reabilitacijos klinikoje. Panašu, kad jie vieną kitą paliko ir padeda kovoti su priklausomybėmis – D. Lovato ir H. Levy neseniai užfiksuoti kartu išeinantys iš anoniminių alkoholikų susitikimo .

Henry Levy ir Demi Lovato / Vida press nuotr.
Henry Levy ir Demi Lovato / Vida press nuotr.

Liepos mėnesį D. Lovato buvo skubiai išgabenta į ligoninę. Savo namuose Los Andžele ji buvo surengusi vakarėlį, kurio metu stipriai perdozavo narkotikų. Nuo to laiko Demi nuo priklausomybių gydėsi reabilitacijos klinikoje Čikagoje. „Aš visuomet atvirai kalbėjau apie savo priklausomybes. Supratau tai, kad ši liga taip paprastai nedingsta. Tai yra dalykas, su kuriuo aš dar nebaigiau kovoti“, – pradėjusi gydytis skelbė ji.

D. Lovato slaugantys medikai vėliau atskleidė, kad moteris vartojo itin stiprias psichotropines medžiagas: metamfetaminą ir heroiną.

Pasak TMZ, artimiausi Demi draugai žinojo, kad ši ir vėl turi problemų dėl kvaišalų. Dainininkė pasidarė agresyvi ir nenuspėjama. Anot neįvardytų šaltinių, buvo tik laiko klausimas, kada nutiks nelaimė.

Artimo šaltinio teigimu D. Lovato vėl įniko į narkotikus po to, kai atleido savo terapeutą, kuris padėjo jai kovoti su priklausomybėmis.

Demi Lovato / Vida press nuotr.
Demi Lovato / Vida press nuotr.

„Tie žmonės, su kuriais pastaruoju metu ji leidžia laiką nėra jos tikri draugai. Ji jiems nė kiek nerūpi. Savo tikrus draugus ji nustūmė į šalį“, – „People“ sakė artimas Demi draugas.

„The Jonathan Ross Show“ apsilankiusi dainininkė dar praeitą spalį atvirai papasakojo apie paskutiniąją intervenciją, kuomet tėvai uždraudė Demi bendrauti su jaunesne seserimi Madison De Le Garza, kuriai dabar – 16 metų.

Demi atsivėrė ir nuoširdžiai papasakojo apie bėdas su alkoholiu, narkotikais, psichinės sveikatos problemas: depresiją, mintis apie savižudybę bei savęs žalojimą.

„Man teko išgyventi sunkumus bei nuo jų gydytis, todėl dabar, kai perėjau į kitą pusę, naudoju savo istorijas norėdama padėti kitiems ir įkvėpti juos ieškoti reikiamos pagalbos.

Mano šeima, tikrai artimi draugai ir vadybininkas, jie visi palaikė mane. Be jų manęs čia nebūtų. Taip pat ir mano gerbėjai – jie davė man priežastį gyventi, už ką būsiu amžinai dėkinga“, – susijaudinusi tuomet kalbėjo dainininkė.

Demi jau seniai turėjo rimtų problemų su narkotikais, tačiau jau šešerius metus buvo švari.

Naujausi straipsniai