Nuo narkotikų perdozavimo mirė Julios Roberts sesuo

Julia Roberts su seserimi Nancy Motes / AOP/Glen McCurtayne/Coleman-Rayner nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-11 08:36
Holivudo žvaigždės Julios Roberts (46 m.) šeimoje liūdnos nuotaikos – nuo narkotikų perdozavimo sekmadienį mirė jos sesuo Nancy Motes (37 m.).

Julios ir Nancy motina buvo ta pati – Betty Lou, o tėvai skirtingi.

Pirmadienį Nancy Motes šeima „People“ patvirtino, kad jų šeimoje įvyko tragedija. „Su didžiu liūdesiu patvirtiname, kad Nancy buvo rasta negyva savo bute Los Andžele nuo galimo narkotikų perdozavimo. Oficialaus atsakymo iš koronerio tarnybos dėl jos mirties priežasties dar neturime. Šeima yra šokiruota ir sukrėsta“, – sakoma pranešime.

Serialo „Choras“ gamybos asistente dirbusios Nancy kūną sekmadienio popietę vonioje rado jos sužadėtinis Johnas Dilbeckas.

AOP/Glen McCurtayne/Coleman-Rayner nuotr.
AOP/Glen McCurtayne/Coleman-Rayner nuotr.

Slėgė garsios sesers šešėlis

Pernai vasarą Nancy buvo prisipažinusi, kaip sunku buvo augti garsios sesers šešėlyje – kai Julia Roberts suvaidino „Gražioje moteryje“, Nancy buvo 13 metų. Žibalo į ugnį įpildavo ir pati Julia, kuri dažnai jaunėlę patraukdavo per dantį dėl netobulos figūros.

„Kai esi iš šeimos, kurios visi nariai yra labai gražūs, yra labai baisu, – atviravo Nancy. – Didžiąją savo gyvenimo dalį jaučiausi smerkiama dėl savo svorio. Kai aš mokiausi mokykloje, o ji jau buvo suaugusi, ji man tiesiai šviesiai sakydavo, kad sveriu per daug. Ir tai ji darydavo ne pačiu gražiausiu būdu.“

Neseniai moteris ryžosi skrandžio operacijai, kuri kainavo net 32 tūkst. JAV dolerių. Bet užuot pasiskolinusi pinigų iš garsiosios sesers, kurios turtas vertinamas 147 mln. JAV dolerių, Nancy pasiėmė paskolą iš banko. Po operacijos Nancy svoris sumažėjo 44 kilogramais ir gegužę ji planavo vestuves.

AOP/Glen McCurtayne/Coleman-Rayner nuotr.
AOP/Glen McCurtayne/Coleman-Rayner nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai