Nuo Londone viešėjusios Angelinos Jolie buvo neįmanoma atplėšti akių

Angelina Jolie / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-28 21:09
Ketvirtadienį į Londone esančią Šv. Pauliaus katedrą plūdo garbūs svečiai: diplomatai, žmogaus teisių aktyvistai, aristokratai. Šv. Mykolo ir Šv. Jurgio ordinui (orig. „Order of St Michael and St George“) pagerbti skirtos mišios subūrė pačius įtakingiausius.

Deja, Jos Karališkoji Didenybė Elizabeth II mišiose nedalyvavo. Monarchė turėjo atšaukti vizitą dėl suprastėjusios sveikatos – permainingi šios vasaros orai karalienei Elizabeth II „dovanojo“ peršalimą.

Todėl iš Holivudo į Londoną atskridusi Angelina Jolie liko taip ir nesusitikusi su karaliene Elizabeth II. 2014-aisiais Jos Didenybė suteikė Angelinai garbės damos titulą ordine už jos indėlį į Jungtinės Karalystės užsienio politiką ir pastangas sustabdyti seksualinę prievartą karo zonose.

Vos pasirodžiusi Šv. Pauliaus katedroje Angelina tapo popietės žvaigžde. Holivudo elitui priskiriama aktorė visą laiką elgėsi santūriai, tačiau meiliai bendravo su tais, kurie ją užkalbino. A.Jolie nesibodėjo paspausti rankų jauniesiems gerbėjams, lūkuriavusiems prie šventovės.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tuo tarpu Angelinos apranga – idealiai pritaikyta prie progos. Su pilkšvo šilko „Ralph & Russo“ A.Jolie atrodė aristokratiškai, oriai ir ypač elegantiškai. Jos dailų derinį papildė to paties audinio pirštinaitės, satino aukštakulniai ir delninė.

Paskutiniai įvaizdžio akcentai – šviesi skrybėlaitė su kaspinu ir žėrinti segė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai