Nuo kokoso riešutų skaldymo Indijoje iki restorano Vilniuje

Kristina Rimienė (dešinėje) su laidos herojais / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-02 15:51
Kartais pasakų nereikia ieškoti knygose – princai, pelenės ir netikėtos pažintys yra visai šalia: galbūt net internetiniame pažinčių portale.

Šį sekmadienį TV3 laidoje „Pasaulis pagal Moteris“ – viena iš tokių šiuolaikinių pasakų, kurioje bus papasakota indų kilmės Gasparo bei baltarusės Krystsinos istorija.

Nuo meilės iki „juodojo sąrašo“

Laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjai Kristinai Rimienei paklausus, nuo ko viskas prasidėjo, dabar jau susižadėję Krystsina ir Gasparas susižvalgo.

„Iš tikrųjų apie tai yra dvi istorijos. Pirmoji kiek pagražinta istorija buvo sukurta nuraminti mūsų tėvams. Mes sakėme, kad susipažinome Londone, kur tuo metų gyvenau, nors Krystsina ten net niekada nėra buvusi, – pasakoja Gasparas. – Na, o antroji istorija yra tokia, kad mes prieš aštuonerius metus susipažinome internete“.

Stop kadras
Stop kadras

„Labai ilgai ir intensyviai bendravome, dar nuo tada, kai man buvo vos septyniolika, tačiau neturėjome galimybės susitikti. Vieną dieną Gasparas nusprendė, kad jam tokia draugystė tik per atstumą nepatinka ir jis nusprendė nutraukti ryšius. Be proto supykau, jis tiesiog sudaužė mano širdį. Ištryniau jį iš visų kontaktų ir net įtraukiau į juoduosius sąrašus, kad tik nebegalėtų su manimi susisiekti“, – papildo Krystsina.

Vis dėlto po ilgo laiko tarpo merginos širdis suminkštėjo – ji nusprendė vėl parašyti Gasparui.

„Mano nuostabai Gasparas atsakė tą pačią sekundę, o visai netrukus parašė, kad atskrenda į Lietuvą. Po trijų mėnesių jis nusprendė čia atsikraustyti“, – spontanišką istorijos atomazgą atskleidžia mergina.

Indijoje per dieną suskaldydavo 300 kokoso riešutų

Kaip ir tikroje pasakoje, Krystsinos princas kilęs iš už jūrų marių: Gasparo gimtinė yra nuostabia gamta, o ypač patraukliu pajūriu garsėjanti Goa provincija Indijoje. Ten Gasparas ir pradėjo mokytis kulinarijos paslapčių.

„Seniau Goa buvo Portugalijos kolonija. Mano senelis garsėjo kaip puikus virtuvės šefas, todėl gamindavo ten atvykusiems įtakingiems portugalams. Tą patį geną paveldėjo ir mano mama – ji ruošdavo puotas turistams ar jaunavedžiams: matydavau, kaip gaminamas maistas masiniams renginiams, kuriuos aplanko tūkstančiai žmonių. Taip pat turėjau ir pats prie to prisidėti: mano ankstyvoji vaikystė prabėgo per dieną suskaldant kelis šimtus kokosos riešutų“, – egzotišką istoriją prisimena vyras.

Lietuvoje išsipildė svajonė

Jau kiek vėliau Gasparas studijavo kulinarijos paslaptis Anglijoje. Ir visada svajojo apie savo restoraną. Tačiau svajonė realybe tapo tik Lietuvoje susitikus su Krystsina – reklamos žinių turinti mergina padrąsino mylimąjį imtis senų ketinimų dabar ir čia ir net atsisakė savo karjeros, kad galėtų jam padėti.

„Dabar yra taip: aš atsakingas už tai, kaip pinigus uždirbti, o Krystsina – kaip išleisti“, – juokiasi Gasparas, o Krystsina priduria, kad jų sėkmės paslaptis – vienas kito papildymas.

Šį sekmadienį, TV3 laida „Pasaulis pagal moteris“ nesibaigs tik viena istorija: dar viena šiuolaikinė pasaka bus apie stebuklingas kurpaites, o tiksliau – patarimus, kaip prižiūrėti batus žiemą. Laidą užbaigs originalus floristinis burbulas iš gyvų gėlių.

„Apvalus ir žydintis, kaip ir visų moterų pasaulis!“, – šypsosi laidos vedėja ir floristikos dizainerė Kristina Rimienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai