Nuo kokių vyrų moterys turėtų bėgti neatsisukdamos?

Ar tau reikia metroseksualo?
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Atrodo, sutikote tobulą vyrą, tačiau ar nepastebėjote ko nors neįprasto? Kai kurie dalykai išduoda, kad nuo vyro reikia bėgti ir neatsisukti.

Itin pasitikintis savimi

Pasitikėjimas savimi nėra blogas dalykas, tai netgi labai gyvenime padeda. Tačiau, kaip sakoma, kas per daug, tas nesveika. Jei vyras labai pasitiki savimi, giriasi, pasakoja, koks jis puikus, kokį gerą darbą turi, kaip nuostabiai leidžia laisvalaikį, žinokite, kad tai nežada nieko gero. Tokie vyrai dažniausiai rūpinasi tik savimi, o į moters interesus kaskart vis mažiau kreipia dėmesio. Paklauskite savęs, ar jums reikia pasipūtusio savimylos?

Riboja jūsų teises

Tikriausiai dažnai tenka išgirsti drauges sakant, kad „manasis neleis su jumis eiti“, „reikia atsiklausti mylimojo...“. Be abejo, poroje būtina tartis, bendrauti, planuoti laisvalaikį, bet negalima liguistai riboti kito žmogaus teisių, neleisti jam susitikti su draugais. Jei išgirstate kokį nors liepimą kažko nedaryti, sukluskite. Tokio tipo vyrai, kurie neleidžia moteriai dirbti, susitikti su draugėmis, yra linkę savintis kitą žmogų kaip daiktą. Geriau iš anksto įžvelgti tokius polinkius, nes ateityje galite turėti rimtų problemų.

Konfliktas / Fotolia nuotr.

Jei virtuvė jam – tamsus miškas

Nors neginčijama tiesa yra ta, kad vyrai – geresni kulinarai nei moterys, iš kiekvieno vyruko reikia ko nors reikalauti. Jis neturi būti ypatingas meistras, gebantis jus nustebinti netikėčiausiais kulinarijos šedevrais. Tačiau jei kiekvieną dieną jūs būsite priversta gaminti viena, tai ne tik vargins, bet ir neskatins jo stengtis dėl jūsų. Dar blogiau – įpras ir manys, kad taip turi būti. Aišku, nebūtina kelti dramos, bet stebėkite, ar vyras yra linkęs bent šiek tiek dėl jūsų pasistengti. Juk esmė nėra mokėjimas gaminti, o pastangos dėl kito žmogaus.

Jei palieka jus vieną spręsti paprastus klausimus, ar nebėgs į krūmus iškilus rimtoms problemoms?

Yra ne taupus, o šykštus

Taupumas yra gera savybė. Tačiau viskas turi ribas, ir jei matote, kad vyrukas itin taupus, tai gali būti ne įprastas taupumas, o šykštumas. Kaip tai pastebėti? Jei kavinėje jūsų nuolat prašo susimokėti už save, jei žmogus gatvėje paprašo kelių centų, o šis jį išdeda į šuns dienas, jei mano, kad gėlių dovanoti nereikia, nes tai – pinigų išmetimas į balą. Tik įsivaizduokite, kaip su tokiu žmogumi reikėtų keliauti, įsigyti nekilnojamojo turto, auginti vaikus... Pastebėjusios šiuos signalus, aišku galite bandyti kalbėtis, tačiau žmogaus požiūrį dažniausiai pakeisti labai sunku.

Su kitais elgiasi nepagarbiai

Apie žmogų daug ką galima spręsti iš to, kaip jis elgiasi su aplinkiniais. Tad jei bendraujate neseniai, galite atlikti tam tikrą tyrimą. Pastebėkite, kaip jis elgiasi su aptarnaujančio sektoriaus darbuotojais: padavėjais, pardavėjais, konsultantais. Jei jis laiko tokius žmones žemesnio rango, kalbasi tarsi iš aukšto, nepagarbiai, tai signalas, kad šio žmogaus vertybių sistema yra kitokia nei jūsų. Tikėtina, kad toks žmogus gali būti gana konfliktiškas, todėl pagalvokite, ar norite gyventi nuolat įsitempusi.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kaip bendrauja su mama ir kitais artimaisiais. Taip, kaip bendrauja su mama, tikėtina, bendraus ir su jumis.

Karjera – pirmoje vietoje

Puiku, jei žmogus dirba mėgstamą darbą ir kai kada jame praleidžia daugiau laiko nei įprastai. Tačiau susiradus antrąją pusę, viskas šiek tiek keičiasi. Visgi, jei matote, kad darbas vyrui yra svarbiausias dalykas gyvenime (jei jis negali net savaitgaliais apie jį negalvoti, nuolat tikrinasi elektroninį paštą, prisėda atrašyti laiškus net jei svečiuojasi draugai, o jums skiriamas laikas – tik kelios minutės geriant kavą), pasvarstykite, ar toks vyras gali būti šeimos žmogus? O gal net ją sukūręs, darbinius reikalus laikys svarbesnius nei šeimos?

Mirksi akį kitoms

Viena yra bendrauti pagarbiai su kitomis moterimis, joms padėti, mandagiai kalbėti. Tačiau kas kita, kai vyras tiesiog negali ištverti neflirtavęs. Toks pasitikėjimo nekelia. Tad jei matote, kad jis visiškas donžuanas ir negali ištverti nemirksėję kitoms akies, žinokite, kad tai gali baigtis ne tik nekaltu flirtu.

Konfliktas / Fotolia nuotr.

Palieka jus vieną spręsti problemą

Jei jūs paskambinate ir sakote, kad reikia pagalbos ar patarimo, kaip elgtis tam tikroje situacijoje, o jis atsako, kad esate suaugusi ir turite pati mokėti spręsti iškilusius klausimus, susimąstykite. Santykiai – tai nuolatinis bendradarbiavimas ir vienas kito palaikymas. Jei jis palieka jus vieną spręsti paprastus klausimus, ar nebėgs į krūmus iškilus rimtoms problemoms?

Skaitykite daugiau