Nuo įžūlių vagišių Klaipėdoje nukentėjo papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė

Elvyra Monginienė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-08-02 21:19
Trečiadienio vakare Klaipėdos policininkai sulaukė pranešimo, jog Žvejų gatvėje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje apiplėštas „Toyota“ automobilis. Juo iš Kauno į uostamiestyje rengtą fotosesiją atvyko žinoma papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė.

Transporto priemonėje buvo palikti ne tik garsios autorės, bet ir dar kelių asmenų daiktai. Vagišiai pasisavino E. Monginienės pinigus, fotografo Vadim Fasif fotoaparato objektyvą bei vienos iš fotosesijos asistenčių nešiojamąjį kompiuterį.

„Esu šoke, nes niekaip nesupranu, kaip galėjo įvykti vagystė. Juk buvome netoliese, automobilį užrakinau, o darbas tetruko 20 minučių“, - sakė nukentėjusioji.

Į Klaipėdą „Elvyra design“ suburta profesionalų komanda atvyko vienai dienai. Modeliai, vilkintis „Candy Lady“ kurtus drabužius ir pasidabinę E. Monginienės autoriniais darbais, buvo įamžinami skirtingose miesto vietose. Paskutinė stotelė buvo numatyta Žvejų gatvėje.

Nukentėjusioji trijulė nusprendė daugumą savo atsivežtų daiktų palikti automobilyje. Jis buvo užrakintas, įjungta signalizacija. Paėjus nuo mašinos apie pusšimtį metrų, imtasi vykdyti sumanymą – fotosesijos organizatoriams tiko ta aplink kurioje nutarta „nuspausti kelis kadrus“.

„Įlipę į automobilį pajutome keistą kvapą. Kelias akimirkas dar nesupratome, jog svarbių daiktų nebeturime. Vagys pasiėmė ne viską, o tik tai, kas jiems atrodė vertingiausia“, - pastebėjo E. Monginienė.

Dingo jos bei draugų nuosavybė, buvusi tiek automobilio salone, tiek bagažinėje. Papuošalų kūrėja sakė, kad pavogti daiktai yra sužymėti, todėl savininkams juos atpažinti nebūtų sunku.

Iš viso įvykio metu patirta nuostolių už 2000 eurų.

E.Monginienė sakė, kad nėra žinių, jog kas nors būtų matęs nusikaltimą, o aplinkinė teritorija nefilmuojama. Prie nelaimėlių priėję keli klaipėdiečiai minėjo, kad per pastarąsias dienas policija į Žvejų gatvę rašyti protokolų dėl vagysčių iš transporto priemonių atvyksta nebe pirmą kartą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai