„Nuo... Iki...“ vedėjai Giedrei Talmantienei dukra sukūrė ekstravagantišką įvaizdį

Giedrė Talmantienė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-09 13:05
Ilgiausiai transliuojama LNK laida „Nuo... Iki...“ nepaliauja stebinti. Daugiau nei du dešimtmečius eteryje rodomo gyvenimo būdo žurnalo vedėja Giedrė Talmantienė sako, kad šios laidos sėkmė – nebijojimas keistis ir vykti į svečius pas pačius įvairiausius pašnekovus su spalvingiausiomis istorijomis.

Artėjant naujajam sezonui, laidos vedėja išbandė skirtingus įvaizdžius – lygiai taip pat, kaip kaskart laida stebina žiūrovus pačių spalvingiausių žmonių pasakojimais.

Linksmiausia, kad ekstravagantiškąjį įvaizdį su oranžiniu peruku ir ryškiu makiažu Giedrei sukūrė jos dukra, M.K. Čiurlionio menų mokyklos dailės skyriaus mokinė Unė.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

„Unė pati mėgsta ryškų įvaizdį ir ne kartą manęs prašė: mama, duok, aš kada nors tave nugrimuosiu taip, kaip noriu. Štai ir pasitaikė proga jai įgyvendinti savo sumanymą. Ir ne bet kur – rezultatas pateko į televizijos eterį“, – pasakoja Giedrė.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Koketės blondinės ir senjorės įvaizdžius „Nuo... Iki...“ vedėjai Giedrei Talmantienei kūrė kiti grimo meistrai.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

„Sunkiausia buvo įsigyventi į koketės blondinės rolę. Tai taip toli nuo manęs! O štai tapti sena man visai nebuvo baisu: nesuprantu, kodėl pas mus toks beprotiškas jaunystės kultas, visi bijo net mažytės raukšlelės, galvoja, kad vyresniam žmogui televizijos eteryje – ne vieta, kad televiziją užkariauja jaunystė. Anaiptol, vyresnių žmonių istorijos – ne tik įdomios, bet ir... ilgos. Kalbinti vyresnį žmogų ir perteikti jo istoriją televizijos žiūrovams – tikras malonumas“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai