Nuo bankroto ir narkotikų Mike'ą Tysoną išgelbėjo filmas „Pagirios Las Vegase“

Mike'as Tysonas ir Bradley Cooperis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-12-02 18:00
Legendinis boksininkas Mike‘as Tysonas tik dabar prisipažino, kodėl ryžosi suvaidinti savo paties parodiją kino juostose „Pagirios Las Vegase“ ir „Pagirios Tailande“.

Boksininkas Yahoo.com atskleidė, jog buvo visiškai bankrutavęs ir priklausomas nuo kokaino. Nusprendęs, jog nori pradėti gyvenimą iš naujo, M.Tysonas ketino atsisakyti kvaišalų ir užsidaryti reabilitacijos klinikoje. Tačiau paaiškėjo, jog kadaise milijonus uždirbdavusio sportininko santaupų neužtenka net gydymo išlaidoms apmokėti.

Bokso legendą nuo visiško degradavimo išgelbėjo pasiūlymas nusifilmuoti garsiojoje juostoje „Pagirios Las Vegase“. Tiesa, Mike'as prispažino, jog vargu, ar būtų sutikęs vaidinti, jeigu ne jo sudėtinga finansinė ir emocinė būklė. „Filmuodamasis juostoje aš beveik nesuvokiau ką darau, nes vis dar buvau apsvaigęs nuo kokaino“, – kalbėjo sunkiasvoris bokso čempionas. Mike‘as tvirtino, jog dabar yra visiškai švarus, nevartoja nei narkotikų, nei alkoholio.

Boksininkas dėkojo filmo „Pagirios Las Vegase“ kūrėjams, kurie padėjo jam atsitiesti tiek morališkai, tiek finansiškai. Tiesa, kol kas pranešama, kad trečiojoje juostos dalyje, kuri kino ekranus turėtų pasiekti 2013-ųjų gegužę, Mike‘as Tysonas nepasirodys.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai