Nuo 7-erių nežemiškomis būtybėmis besidomintis Šarūnas Marčiulionis: „Pamatęs NSO pasijutau bejėgis“

Šarūnas Marčiulionis / BTV nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-11-14 12:01
BTV laidoje „Yra kaip yra“ laidos vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė klaus, ar mes gyvename vieni šioje beribėje visatoje. Ar vis dėlto aplink mus yra ir kitų civilizacijų?

Vienas iš laidos dalyvių Paulius Ruzgas prisipažins, kad regėjo ateivių laivą. „Tokio dalyko, kurį mačiau tą naktį virš ežero, pamiršti neįmanoma “, – pasakos vyras. Ką jis matė?

O etnokosmologijos muziejaus direktorius Gunaras Kakaras tiki, kad visatoje gali egzistuoti ir kitos civilizacijos. „Mūsų egzistavimas šioje žemės planetoje yra absoliutus įrodymas, kad gyvybė visatoje egzistuoja. O ar egzistuoja kitos civilizacijos, mes nežinome, tačiau tai, turint omeny, kad egzistuojame mes, yra labai tikėtina“, – laidoje teigs jis.

Legendinis krepšininkas Šarūnas Marčiulionis laidos „Yra kaip yra“ kūrėjams papasakos, kad nežemiškomis būtybėmis domisi nuo septynerių metų amžiaus. Vyras aktyviai lankosi NSO konferencijose, skaito knygas bei bendrauja su neatpažintus skraidančius objektus tyrinėjančiais mokslininkais. Š.Marčiulionis apie ateivius turi sukaupęs labai daug medžiagos. Legendinis krepšininkas svajoja apie galimybę susitikti su nežemiškomis civilizacijomis, tačiau anot jo, po kol kas žmonija tam nepasiruošusi. „Turi būti tam tikras informacinis saugumas“, – mįslingai kalbės jis.

Taip pat retai apie savo aistrą NSO prabylantis krepšininkas jau šį ketvirtadienio vakarą papasakos kaip jam pačiam teko patirti susidūrimą su nežemiškomis būtybėmis. „Pamatęs NSO pasijutau bejėgis“, – teigs Š.Marčiulionis. Ką pamatė garsus krepšininkas? Kokius įrodymus patvirtinančius ateivių egzistavimą pateikia mokslininkai? O ką apie tai mano skeptikai?

Tikros istorijos apie Lietuvoje matytus ateivius, paslaptingos nuotraukos bei gyvi žmonių liudijimai –ketvirtadienio vakarą BTV laidoje „Yra kaip yra“ 20.30 val. per BTV.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai