Numetęs daugiau kaip 60 kg, vaikinas tapo „Instagram“ guru

Danny Mabley svorio pokyčiai / „Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-30 16:15
Kanadietis Danny Mabley – šiuo metu tikra „Instagramo“ žvaigždė, besidalinanti svorio metimo ypatumais ir įkvepianti kitus siekti savo tikslų.

Jaunas vyras (21 m.), kuris prieš porą metų svėrė apie 140 kg, kardinaliai pasikeitė numetęs nemažai svorio – daugiau kaip 60 kilogramų – ir dabar sveria apie 80 kg. Dar vaikystėje jo svoris pradėjo augti, kadangi mityboje netrūko tokio nesveiko maisto kaip traškučių ir gazuotų gėrimų. Ilgainiui dėl antsvorio jis patyrė ir miego problemų – kentėjo nuo miego apnėjos, taip pasinėrė į depresiją dėl patyčių mokykloje, rašoma „Daily Mail“.

Viskas pasikeitė tuomet, kai po mokyklos Danny gavo darbą, o bendradarbis jį 2014-aisiais metais nusivedė į sporto salę, kur vaikinas susižavėjimo svorio kilnojimu. Penkis kartus liedamas prakaitą sporto salėje vaikinas po kiek džiaugėsi naująja savo išvaizda ir tapo „Instagram“ kultūrizmo žvaigžde, kurią seka 72 tūkst. sekėjų.

„Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr.
„Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr.

„Aš nieko neišmaniau apie maistą, todėl valgydavau tai, kas skanu. Netgi nežinojau, kiek produktuose kalorijų. Sėdėdamas valgydavau traškučius visą dieną ir kiekvienas mane pažinojo tiesiog kaip storą vaikiną“, – prisipažino Danny.

Jis sako, kad kai kuriems iš mūsų tiesiog reikia pagalbos, kad pasiryžtume. Ne kiekvienas gali būti sėkmingas be kitų paskatinimo. „Mano bendradarbis buvo tas, kuris nusivedė į sporto klubą ir padėjo man pradėti savo kelionę. Nuo tada sportas tapo mano aistra. Jis įžiebė manyje ugnį! Jūs galite turėti ugnį savyje nė patys to nežinodami. Taigi eikite ir sužinokite, pradėkite dirbti“, – rašė Danny.

Vaikinas prisimena ir mokyklos laikus, kai dėl patyčių praleido pusę metų jos nelankydamas. „Daktarai mane įspėjo, kad turiu numesti svorio. Nebuvau laimingas – visad jaučiausi pavargęs ir norėjau gulėti, nesijaučiau gerai dėl antsvorio“, – prisimena vaikinas.

Pradėjęs lankytis sporto klubą, jis pakeitė ir mitybos įpročius: „Aš tiesiog įsimylėjau svorių kilnojimą ir po to atėjo poreikis sveikai maitintis. Nors valgau tai, ką noriu, tačiau renkuosi sveiką maistą. Stengiuosi vengti saldainių ir gazuotų gėrimų“, – sako vaikinas.

„Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr.
„Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr.

Jis pripažįsta, kad tai ne tik fiziniai, bet ir psichologiniai pokyčiai, kadangi jaučiasi visai kitu žmogumi nei kad buvo prieš dvejus metus: „Aš labiau pasitikiu savimi, geriau jaučiuosi, turiu daugiau jėgų ir stimulo. Netgi gaunu žinučių iš žmonių, kurie sako, kad didžiuojasi manimi ir atsiprašo už tai, kaip elgėsi su manimi mokykloje“.

Metant svorį Danny nepavyko išvengt odos pertekliaus, tačiau jis į tai žiūri sveikai ir optimistiškai: „Kai kada odos perteklius mane erzina, norėčiau, kad mano krūtinė būtų tvirtesnė, tačiau nėra taip blogai, kaip galėtų būti.“

TAIP PAT SKAITYKITE: 10 produktų, kurie sudegina daugiau kalorijų nei patys turi

Savo istoriją vaikinas publikuoja nuo pat jos pradžios: „Dabar esu asmeninis treneris ir yra puiku turėti galimybę padėti kitiems ir juos įkvėpti“. Jis rašo ir įkvepiančias žinutes savo „Instagram“ paskyroje, nes, kaip jis sako, nemanė, kad tai buvo įmanoma (atsikratyti kilogramų) ir tikisi, kad tai padės kitiems įžiebti savyje tą ugnį, padėsiančią pasiekti tikslo: „Tai nėra tik svorio metimas ir sportas. Tai ir sveikata, ir laimė“, – tikina Danny.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai