Numerologinė prognozė: ką privalome nuveikti kiekviename amžiaus tarpsnyje?

Skaičiai / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-13 11:00
Kiekviename gyvenimo tarpsnyje išgyvename proto ir širdies kovą: mūsų laukia apsisprendimai, kuriuo keliu sukti; santykiai, kuriuos būtina suvokti; patirtys, kurias privalome išgyventi

Štai čia į pagalbą ateina numerologija, padėsianti... apskaičiuoti jūsų gyvenimo laikotarpio ypatumus.

Galbūt jus per daug jaudinatės, ką galvoja kiti? O gal trūksta lengvo stumtelėjimo, kad suvoktumėte, ko trokštate iš gyvenimo? Tikimės, kad jums išgryninti problemą padės skaičiuoklė. Keturi amžiaus tarpsniai – keturi skaičiai ir atsakymai! SVARBU. Skaičiuodami visuomet iš didesnio skaičiaus atimkite mažesnį!

 • Pirmoji problema prasideda nuo pat jaunų dienų ir tęsiasi iki 25 metų.

  Ją sužinoti paprasta: tereikia iš gimimo dienos skaičiaus atimti gimimo mėnesio skaičių arba atvirkščiai, atsižvelgiant į tai, kurie skaičiai didesni. Jei gaunate dviženklį skaičių, skaičius tarpusavyje reikia sudėti iki tol, kol gausite atsakymą nuo 1 iki 9. Pavyzdžiui, gimėte gegužės 24 d., taigi, atlikite paprastą veiksmą – iš 24 atimkite 5: 24–5=19; 1+9=10; 1+0=1. Vadinasi, jūsų pirmosios problemos skaičius – 1. Ir dar šis tas – jeigu gimimo dienos skaičius mažesnis už mėnesio, atlikite atvirkštinį veiksmą, pavyzdžiui, jeigu gimėte gruodžio 3 d., tuomet iš mėnesio skaičiaus atimkite gimimo dienos skaičių, t. y. 12–3=9.
   
 • Antroji problema tęsiasi nuo 25 iki 35 metų.

  Ją sužinosite iš gimimo metų skaičiaus atėmę gimimo dienos skaičių arba atvirkščiai, atsižvelgdami į tai, kurie skaičiai didesni. Tarkime, gimėte 1984 m. gegužės 24 d. Imkitės štai tokio veiksmo, t. y. iš pradžių sudėkite gimimo metų skaičius tarpusavyje: 1+9+8+4=22; 2+2=4. Dabar iš gauto skaičiaus reikia atimti gimimo dienos skaičių, kurį taip pat sudėkite: 2+4=6. Kadangi skaičiuojant reikia iš didesnio skaičiaus atimti mažesnį, vadinasi, iš 6 atimkite 4 (6–4=2). Taigi, turime jau antrosios problemos skaičių – 2.
   
 • Trečioji problema tęsiasi visą gyvenimą.

  Taigi, laiku atpažinę ir įvertinę tai, kas jums nuodija jūsų kelią, atrasite pilnatvę ir dvasios ramybę. Šiuo atveju reikia iš gauto antros problemos skaičiaus atimti pirmos problemos skaičių arba atvirkščiai, atsižvelgiant į tai, kurie skaičiai didesni: Šiuo atveju tai: 2–1=1. Trečiosios problemos skaičius – 1.
   
 • Ketvirtoji problema prasideda nuo 35 ir tęsiasi iki pat gyvenimo galo.

  Apskaičiuosite ją iš gimimo metų skaičiaus atėmę gimimo mėnesio skaičių arba atvirkščiai, atsižvelgiant į tai, kurie skaičiai didesni. Jeigu, pavyzdžiui, pasiremtume jau aukščiau minėta datą 1984 m. gegužės 24 d., gautume štai tokį veiksmą: 1+9+8+4=22; 2+2=4. Kadangi gegužės mėnesio skaičius didesnis, vadinasi, 5–4=1. Paskutinės problemos skaičius – 1.

Na, o dabar šifruojame atsakymus:

Jeigu gavote 0

Šis skaičius reiškia, kad jūs turite pasirinkimo galimybę: galite plaukti pasroviui ir tuo pačiu pasiimti, ką jums duoda gyvenimas arba padaryti tikrai kažką reikšmingo ir ypatingo. Likimas jums suteikia visas galimybes sekti paskui širdies balsą ir kūrybiškai plėtoti kūrybinius talentus.

1

Jums būtina stiprinti pasitikėjimą savimi ir pagarbą ne tik aplinkiniams, bet ir sau pačiam. Liaukitės gailėtis ir skųstis gyvenimu, kaltinti aplinkinius dėl nenusisekusių reikalų. Taip pat reikia suprasti, kad už savo gyvenimą esate atsakingi patys, taigi vadovaukite, o ne leiskitės valdomi kitų.

2

Pasiekti savo tikslus jums trukdo kitų žmonių nuomonė ir įtaka, taigi, turėtumėte atsiriboti ir liautis būti perdėtai jausmingais. Pasitikėkite savimi tam, kad įveiktumėte visus jūsų laukiančius sunkumus ir įgytumėte reikiamos patirties.

3

Jūsų užduotis – atskleisti savo vidinį potencialą. Kadangi jums nestinga talento, nereikia bijoti jo atskleisti. Taigi šiuo metu pats geriausias pasirinkimas – pasinerti į tobulėjimą ir toliau kurstyti savo vaizduotę. Tai jums padės susivokti savyje ir priimti pačius geriausius ateities sprendimus.

4

Labiausiai jūsų gyvenimą gadina nemokėjimas pabaigti pradėtų darbų, perdėtas ir nuolatinis nerimas, blaškymasis tiesiogine ir perkeltine prasme. Jūs nejaučiate vidinės ramybės, dvasinio artumo, todėl esate pasimetę. Susikoncentruokite į svarbiausius savo siekius ir stenkitės, kad niekas jūsų neišmuštų iš vėžių.

5

Esate nepatenkinti tuo, kas vyksta aplink jus, todėl dedate visas pastangas, kad pakeistumėte pasaulį. Tačiau nuo savęs pabėgti neįmanoma, taigi, drąsiai imkitės permainų ir priimkite save tokį, koks esate, nebijokite susivokti savo esybėje. Kai rasite atspirties tašką, judėti į priekį bus daug lengviau.

6

Esate linkę į idealizmą, todėl daug kas jums atrodo paprasčiausiai nuobodu: žmonės, įvykiai, gyvenimas... Tačiau nepersistenkite, kadangi visatoje reikalingas balansas. Jeigu per daug skųsitės ir neįvertinsite to, ką turite, liksite it musę kandę. Taip pat patartina nepasiduoti apgaulingoms svajoms. Įvertinkite, kokie stebuklai skleidžiasi šalia jūsų.

7

Turite įveikti vienatvės jausmą ir negyventi atsiskyrėlio gyvenimo. Išdidumas – ne pats geriausias patarėjas, taigi, verčiau padirbėkite su savo emocine ir psichologine būkle ir atleiskite visas skriaudas savo artimiesiems. Jeigu įdėsite daugiau pastangų, jūsų gyvenimo tarpsnis bus sėkmingas, šviesus ir labai darbingas bei kupinas įspūdžių.

8

Šiuo metu galite patirti nemažai siurprizų visose srityse. Gali tekti rinktis, kurioje srityje jūs pasieksite didesnės sėkmės – finansinėje ar dvasinėje. Tačiau ne vien tik duona žmogus gyvas, ar ne? Įvertinkite savo sielą, kuriai reikia ir dvasinio peno, kitu atveju, vieną akimirką suvoksite, kad gyvenate ne tokį gyvenimą, kokio visuomet troškote.

9

Dabar jūsų gyvenime viskas supainiota ir neaišku. Sudėtingos situacijos jums reikalingos tam, kad išmoktumėte tam tikras pamokas. Stenkitės atskirti, kur jus užpuolė tik fantastinės svajos, o kur susidūrėte su realybe. Tam, kad gautumėte dar daugia atsakymų, verta į situaciją pažvelgti iš šalies ir išmokite kontroliuoti emocijas. 

Ji24.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama