Numerologinė 2015-ųjų metų prognozė

Numerologinė prognozė / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-10 21:00
Jau žinome, ką žvaigždės žada skirtingiems Zodiako ženklų atstovams, ką pranašauja kinų horoskopas, belieka tik pasmalsauti, kokių vėjų įneš numerologinė prognozė.

Kaip  skaičiuoti

Jums reikės atlikti elementarų aritmetikos veiksmą. Pavyzdžiui, gimėte 1988 metų spalio 27 dieną. Ant lapo surašykite savo gimimo datą:

I veiksmas. Ant lapo surašykite savo gimimo datą: 1988 10 27. Sudėkite visus surašytus skaitmenis: 1 + 9 + 8 + 8 + 1 + 0 + 2 + 7 = 36

II veiksmas. Dabar sudėkite gauto skaičiaus skaitmenis: 3 + 6 = 9 (jeigu skaičius didesnis už 9, sudėkite dar kartą, kol gausite skaitmenį nuo 1 iki 9). Šis skaičius – vienas svarbiausių, dar vadinamas gyvenimo kelio, arba likimo, skaičiumi (išsamesnės informacijos galite rasti S. Špirkausko ar kitose knygose apie numerologiją). Anot numerologų, pagal šį skaičių apie žmogaus gyvenimą  galima pasakyti išties nemažai.

1

Jeigu jūsų skaičius vienetukas, jūsų laukia globalių permainų, didžiulio aktyvumo, netikėtų pokyčių metai. Vienetukai 2015-uosius pradės startuodami iš visų jėgų, ir tai turės įtakos net keleriems metams. Dabar galite surasti įdomų darbą, kuriame atsiskleisite visu gražumu, sutikti antrąją pusę, atsidurti tinkamu metu tinkamoje vietoje.

Tačiau atminkite, kad šie metai dar ir gana klastingi, tad teks išmokti, kaip atskirti pelus nuo grūdų, kad neįsipainiotumėte ten, kur galite patirti nuostolių ir problemų.

2

Šiais metais pagaliau atsipalaiduosite. Tai puiki progą įvertinti tai, ką turite, kadangi Arklio metais dirbote iš peties, tad laikas atsišviežinti, pailsėti ir suprasti, ko trokštate. Tačiau tai nereiškia, kad turėsite sėdėti visą laiką rankas sudėję. Svarbiausia, kad užbaigtumėte tai, ką pradėjote, kad ir kas tai bebūtų.

Puikus metas sukti šeimos lizdą – susituokti, susilaukti vaikų, atnaujinti namus. Tai ne tik dovanos pilnatvės jausmą, bet ir suteiks itin daug džiaugsmo.

Taip pat skaitykite: Rytų horoskopas 2015 metams pagal gimimo metus

3

Tai lengvabūdiškas, kupinas iniciatyvos, audringo kūrybingumo laikas. Būtent dabar susipažinsite su reikiamais žmonėmis, skleisite savo idėjas ir mintis, o visa tai suvaidins itin svarbų vaidmenį jūsų gyvenime. Supratę, ko jums iš tikrųjų reikia, šiais metais gausite viską, ko trokštate, tačiau reikės įdėti nemažai pastangų.

Likimas jums siunčia ženklą – atradote tikrą aukso gyslą. Tikėtina, sutiksite antrąją pusę. Saugokitės, kad visko nesugadintų pavydas ir impulsyvumas.

4

Iš pradžių gali atrodyti, kad 2015-ieji kupini gąsdinančių ir ne itin malonių staigmenų. Būtent visi netikėtumai gadins nuotaiką ir erzins. Tačiau kai tik suprasite, kad jų tikslas visai ne jums pakenkti, bet paskatinti į gyvenimą pažvelgti kitu kampu, atrasite, jog iš tikrųjų viskas eina tik geryn.

Trumpai tariant, turite būti pasiruošę įveikti visas jūsų kelyje pasirodysiančias kliūtis. Jūsų koziriai – pasitikėjimas savimi, užsispyrimas, savarankiškumas. Tai padės ir asmeniniame gyvenime, ir siekiant karjeros aukštumų.

5

Jūsų laukia įdomūs susitikimai, malonūs įvykiai. Darbe, profesiniuose reikaluose neblogai būtų įnešti kiek laisvumo, lengvos ironijos, netgi avantiūrizmo. Nebijokite rizikuoti! Tai pasiteisins, tad metų gale galėsite pakelti šampano taurę už savo sėkmę!

Asmeniniame gyvenime taip pat neteks nusivilti, kadangi tiek šeimos žmonės, tiek tie, kurie vis dar ieško artumo, išgyvens tikrą harmoniją ir romantikos kupiną pakilimą. 

Taip pat skaitykite: 30 gyvenimo pamokų, kurias verta žinoti, peržengus 30 metų slenkstį

6

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Tai ramūs metai, kai pavyks sudėlioti taškus virš „i“ be jokių ypatingų pastangų ir kančių. Puikus laikas pradėti rūpintis savo namais, t. y. ne tik užsiimti remontu, bet ir pasistengti daugiau dėmesio skirti savo artimiesiems bei sau. Daugiau dėmesio savo sveikatai, grožiui, poilsiui – ir pamatysite, kaip viskas klosis it sviestu patepta.

Tačiau galvokite ne tik apie išorę. Šiuo metu svarbu palepinti ir savo sielą, tad stenkitės kuo daugiau suteikti darbo ir savo smegenims: mokykitės, tobulėkite, dirbkite. 

7

Jūsų laukia stebuklingi, kone magiški metai. Būtent dabar realizuojasi visos jūsų svajonės, slapti norai, viskas, apie ką net nedrįsdavote pasvajoti... Šalia jūsų atsiras žmonės, galintys pagelbėti, atrasti save, suteiksiantys jums pasitikėjimo savimi.

Numerologai rekomenduoja tiesiog paleisti situaciją ir leisti įvykiams tekėti sava vaga, išlaikant stebėtojo poziciją. Tikėtini ir labai romantiški įvykiai, kurie ilgam jūsų širdyje paliks pėdsaką. 

Taip pat skaitykite: Kinų meilės horoskopas 2015-iesiems metams

8

Jums atėjo laikas skinti savo triūso vaisius. Šiais metais turėsite įvertinti tai, kaip gyvenote praėjusiais. Jeigu iš širdies darbavotės, stengėtės ir padėjote aplinkiniams, greičiausiai 2015-aisiais likimas jums atseikės nemažai dovanų. O jeigu atvirkščiai, leidote sau paminti vertybes, kenkėte kitiems, tuomet metas nušveisti juodas dėmes, kad visa tai netrukdytų jums judėti pirmyn.

Patarimas: įvertinkite tai, kuo gyvenate, kuo kvėpuojate, ko siekiate. Suvokę savo tikslus, lengviau atsikratysite praeities nuodėmių naštos. 

9

Šie metai – tai apmąstymų laikas. Baigiasi tam tikras periodas, tad įvertinkite, ką pasiekėte, ko norėtumėte, kas nuvylė, o kas atvirkščiai, įkvėpė jus? Pasistenkite atsikratyti visų „šiukšlių“ – mintyse, gyvenime, santykiuose, darbe.

Laikas atgauti harmoniją, o jeigu to nepadarysite, jeigu laikysitės įsikibę už jums kenkiančių dalykų, manydami, kad tai laimė ir džiaugsmas, kenksite patys sau. Tik sugebėję išvalyti savo pasaulį, galėsite pradėti gyvenimą nuo tuščio lapo.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai