Numerologija: ką apie jus ir sutuoktinį atskleidžia santuokos skaičius

Pora / Vida Press nuotr.
Pora / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2015-10-16 21:00
AA

Norite sužinoti, kokie esate santuokoje? Jums padės numerologija – atlikite žemiau nurodytus veiksmus ir sužinosite! Tiesa, siūlome į tai pernelyg rimtai nežvelgti, o tiesiog patenkinti savo smalsumą.

Kaip  skaičiuoti

Jums reikės atlikti elementarų aritmetikos veiksmą. Pavyzdžiui, gimėte 1988 metų spalio 27 dieną. Ant lapo analogiškai surašykite savo gimimo datą tokia tvarka:
 

I veiksmas. 1988 10 27
Sudėkite visus surašytus skaitmenis: 1 + 9 + 8 + 8 + 1 + 0 + 2 + 7 = 36
 

II veiksmas. Dabar sudėkite gauto skaičiaus skaitmenis: 3 + 6 = 9 (jeigu skaičius didesnis už 9, sudėkite dar kartą, kol gausite skaitmenį nuo 1 iki 9). Šis skaičius – vienas svarbiausių, dar vadinamas gyvenimo kelio, arba likimo, skaičiumi.

III veiksmas. Remdamiesi lentele, sudėkite savo vardo ir pavardės raidžių skaičius tol, kol gausite vienaženklį skaičių nuo 1 iki 9.

1 – A, Ą, I, Į, Y, S 

2 – B, J, Š

3 – C, K, T

4 – Č, L, U, Ų, Ū

5 – D, M, V

6 – E, Ę, Ė, N, Z, 

7 – F, O, Ž

8 – G, P

9 – H, R

IV veiksmas. Belieka sudėti gyvenimo kelio ir vardo bei pavardės skaičius tol, kol gausite vienaženklį skaičių nuo 1 iki 9. O dabar – skaitykite!

1

Moteris. Vienetukės santuokoje yra griežtos ir net žiaurios. Jos nori visą šeimą laikyti savo rankose ir tik tada jaučiasi laimingos. Tokios moterys pačios sugalvoja taisykles ir priverčia vyrą jų laikytis. Gal todėl šeimoje jos save realizuoja kur kas labiau nei darbe. Užtai dažnai kai kurios spjauna į karjeros aukštumas ir valdo namų ūkį savo kieta ranka. Visgi, jeigu jau vienetukės pasirenka karjerą, tuomet nori būti pirmos, o štai būti pirmomis ir darbe, ir šeimoje kažin ar įmanoma. Ta sfera, kurioje jos jaučiasi visagalės karalienės, ir tampa joms svarbiausia ir labiausiai dominančia.

Vyras. Šie vyrai dėmesio šeimai skiria mažai – daugiausia laiko suryja karjera ir linksmybės. Pavyzdžiui, jis su didžiausiu užsidegimu gali organizuoti kokią nors smagią veiklą darbe, o štai žmonai ir vaikams dėmesio tenka tik trupiniai. Retomis akimirkomis, kada vienetukai skiria dėmesio savo artimiesiems, viskas turi vykti pagal jų taisykles, mat vos kas ne taip – įtūžio priepuoliai garantuoti. Vienetukams labiausiai nepatinka, kai kas nors atsisako jų sugalvotų planų, o štai artimųjų šeimynykščių planais jie nė nesidomi.

Taip pat skaitykite:Testas: ką apie jus atskleidžia pasirinktas paveikslėlis?

2

Moteris. Moteris, kurios skaičius 2, dažniausiai puiki partnerė ir pakeleivė, su malonumu dalyvaujanti vyro gyvenime, užsiimanti jo reikalais ir tampanti šaunia bendraminte. Dažnai dvejetukės antrąsias puses suranda darbe arba įsimyli dėstytojus, mokytojus, vadovus ir pan., kadangi taip užsitarnauja ir jų dėmesį, nuoširdžiai besidomėdamos jų veikla. Gal dvejetukės ir nėra tobulos šeimininkės, kadangi pirmenybę teikia visai kitiems dalykams, tačiau jeigu vyrui reikia, moteris būtinai jį apsups visu įmanomu komfortu.

Vyras. Dvejetukai vyrai po savo sparneliu būtinai priglaus moterį, jeigu matys, kad jai reikia pagalbos ir apsaugos. Jiems malonu žinoti, kad yra reikalingi savo mylimosioms, todėl grįžimas namo tampa tikra švente, kadangi žino, jog yra laukiami. Tačiau šiems vyrams svarbu žinoti ne tik tai, kad jie saugo savo antrąsias puses, bet ir tai, kad žmona jį supranta, žiūri viena kryptimi. Jiems labai nepatinka pyktis, todėl dvejetukai ieško kompromisų, bando užglaistyti aštrius kmapus. Ir taip nutinka tikrai ne todėl, kad norisi visais įmanomais būdais išvengti konflikto, bet ir todėl, kad dvejetukuose labai stipriai išreikštas partnerystės jausmas.

3

Moteris. Trejetukės itin vertina tvarką, tradicijas ir normas. Iš vienos pusės tai nuostabu – tokios moters namuose viskas turi savo vietą, dažnai susirenka visa šeima, giminė, rengiami pietūs, vakarienės, pobūviai ir pan. Tačiau vos tik situacija pasikeičia, tarkime, planai ar įprasta moteriai tvarka griūva, kažkas nenori laikytis šeimos tradicijų, trejetukės kaipmat puola į įtūžio liūną ir net isteriją, pradeda prikaišioti, spausti vyrą ir vaikus. Šios moterys ne visada priima kitų nuomonę, mat joms svarbiausia ne saviraiška, o kad viskas būtų teisinga, kaip „pas visus kitus“.

Vyras. Nors šis vyras pasiruošęs balsuoti už lygias teises šeimoje, tačiau sau leidžia kur kas daugiau nei savo žmonai. Jis dažnai ieško linksmybių „už kampo“, pavyzdžiui, gali turėti kitą šeimą ar net ilgametę meilužę. Trejetukai labai dažnai mėtosi iš vieno kraštutinimo į kitą, turi nemažai dvasinių problemų, mano, kad jų gyvenimas toks netobulas, tačiau kaltina ne save, o žmoną ir kitus artimuosius. Jiems atrodo, kad viskas daroma tam, kad tik jų pasaulis nueitų šuniui ant uodegos, o iš tikrųjų taip elgtis jį verčia jo nerami ir nešvari sąžinė. 


4

Moteris. Ketvertukės retai kada saugo šeimą – moralė joms ne pirmoje vietoje, o ištikimybė – ne santuokos pagrindas. Jos pirmenybę teikia santykiams, kurie daugiau mažiau turi laisvės prieskonio. Tiesa, veikiama moralės normų ji gali apsimesti, kad yra laiminga santuokoje, puoselėja ištikimybę vyrui, tačiau šalia to ir toliau būti neištikima, kai žino, jog apie tai niekas nenutuokia. Tokios moters neįmanoma išmokyti tarnauti tik vyrui ir vaikams, kadangi pirmoje vietoje jos pačios interesai ir pasilinksminimai. Ketvertukės mano, kad turi teisę gyventi taip, kaip joms priimtina.

Taip pat skaitykite: Kraujo grupė ir seksualinis suderinamumas

Vyras. Šie vyrai retai kada sukuria šeimą ankstyvame amžiuje. Tam, kad jie pasiryžtų žengti tokį atsakingą žingsnį, ketvertukams reikia įveikti baimę priklausyti nuo kito žmogaus. Iš pradžių jaunystėje ieškoję linksmybių, su branda šie vyrai bando atrasti gyvenimo prasmę, realizuoti save per karjerą ir dvasinius dalykus. Ir kai jau pribręsta savijauta – „o tai kas man paduos stiklinę vandens senatvėje“, tuomet jie pereina prie gyvenimo draugės paieškų. Į santuoką jie žiūri ne taip jau paprastai ir mano, kad moteris turi būti jiems visą gyvenimą dėkinga, už tai, kad yra šalia jo – aukso lobio.

5

Moteris. Penketukės ilgai ieško savo antrosios pusės, tačiau joms retai pavyksta iš pirmo karto ištekėti laimingai ar tai padaryti ankstyvoje jaunystėje. Kadangi jos pakilios ir audringos dvasios, labai lengvai keičia gyvenamąją vietą, tai kai kuriems visiškai nesisieja su stabilios šeimos paveikslu. Dažniausiai penketukės savo laimę atranda jau būdamos vyresnio amžiaus, kadangi tuo metu kitaip susidėlioja prioritetai, taip pat lengviau atrandami kompromisai. Visgi, kuo toliau, tuo labiau tokios moterys supranta, kad visos gyvenimo keistenybės buvo skirtos laisvės, o ne idealaus jaunikio paieškoms.

Taip pat skaitykite: Įsisenėję mitai apie moterų seksualumą

Vyras. Penketukai visiškai netinka harmoningam šeiminiam gyvenimui, kadangi jie turi itin daug visų kitų interesų. Juos traukia tolimi kraštai, nauji įspūdžiai, nestabilumas, o štai santuoka... Santuoka riboja jų laisvę. Ir jeigu penketukai sukuria šeimą, ilgai nereikia laukti, kol jiems pasidarys nuobodu. Tuomet laukia arba skyrybos, mat žmona neapsikenčia laisvamaniškumo, arba darbas, kuriame tenka daug keliauti, arba antrosios pusės prisitaikymas ir tapimas tokia pat, koks yra jis – nuolat besiveržiantis į priekį, nenurimstantis vietoje.

6

Moteris. Moterys stengiasi savo vedybinį ir šeimyninį gyvenimą organizuoti pagal principą – aš tau, o tu man. Jos pasiruošusios visa esybe atsiduoti savo vyrui tokiu atveju, jeigu jis atsiduoda joms visu kuo – kūnu, dvasia ir, žinoma, savo finansine padėtimi. Dažnai šešetukės išteka iš išskaičiavimo, nors ir stengiasi apsiriboti tuo pinigų kiekiu, kurį vyras pasiruošęs išleisti savo išrinktajai. Jos nieko neduos tol, kol nežinos, kad gali gauti atgalios. Trumpai tariant, šešetukės visada yra įsitikinusios, kad visi joms skolingi, netgi vaikai – už tai, kad buvo paleisti į šį pasaulį. Neretai šios damos išteka ne po vieną kartą.

Vyras. O štai vyrai nuoširdžiai ir rimtai dirba dėl savo šeimos – atsiduoda dvasia, kūnu ir trokšta, kad vaikams ir žmonai nieko netrūktų. Tiesa, jie nori žinoti, kad šeima visa tai vertina ir nepriima kaip savaime suprantamo dalyko. Jie gali ilgai nepamatyti sutuoktinės abejingumo, vaikų nedėkingumo, tačiau vos tik tai pastebi, reaguoja itin skaudžiai. Natūralu, kad šešetukai trokšta būti už tai įvertinti ir jeigu to negauna, gyvenimo tikslas byra į šipulius.

Taip pat skaitykite: Vaikino asmenybė pagal jo gyvenimo kelio skaičių

7

Moteris. Spetintukės ilgai ir apgalvotai renkasi savo gyvenimo palydovą. Retai kada čia savo vaidmenį atlieka emocijos, kadangi moteris analizuoja pretendentus, jų silpnąsias ir stipriąsias puses bei galimybes. Ar tai santuoka iš išskaičiavimo? Galbūt iš dalies ir galima taip pasakyti, kadangi reikia ieškoti priežasčių, kodėl jos pasielgė vienaip ar kitaip. Tarkime, jos elgesys su mylimuoju tiesiogiai susijęs su jos tikslais – vaiku, padėtimi visuomenėje ar materialiniais dalykais. Septintukės labai gerai pasveria savo žodžius, poelgius – tai geležinės ledi, kurios elgiasi labai logiškai ir racionaliai, kad gautų savo tikslą. Yra ir kitas šių moterų tipas – svajotojos. Tokios, tikėtina, lieka senmergėmis, mat trokšta tobulo princo ant balto žirgo.

Vyras. Vyrai taip pat būna dviejų tipų – filosofai, gyvenantys knygų pasaulyje, kuriems šeima paskutinėje vietoje, ir griežti analitikai, skiriantys itin didelį dėmesį išrinktosios fiziologinėms ir psichologinėms savybėms. Pastarieji netiki sutapimais, o ieško priežasčių ir pasekmių ryšio, nėra meilūs ir linkę rodyti savo jausmų. Tačiau jeigu žmona nukreips vyrą energiją ir analitinius gebėjimus tinkama linkme ir jeigu palaikys vyro pasitikėjimą savimi, gali būti, kad jiems pavyks sukurti visai gražų ir įdomų gyvenimą. 

8

Moteris. Tokia moteris – tikras skaičiuotuvas. Jos akyse atsiduria viskas – draugių suknelės, vyro uždirbami pinigai, vaikų kišenpinigiai ir pan. Vyro jos taip pat ieško su atitinkama finansine padėtimi, kitaip „užpjaus“, kad nesugeba pasirūpinti savo šeima. Tačiau jeigu vyras to padaryti negali, ji imsis reikalų į savo rankas. Tuomet vyrui beliks vykdyti moters nurodymus ir atlikti ne ką mažiau svarbius buities darbus, kol ji darys karjerą.

Vyras. Aštuntukai tvirtai stovi ant žemės, tad jų išrinktosioms ir net jų artimiesiems nieko nestinga. Tiesa, viskas turi savo kainą. Žmonos turi nesikišti į vyrų finansinius reikalus ir leisti jiems uždirbti pinigus. Apie ištikimybę taip pat svajoti neverta, tiksliau, gali būti, kad jie turės kokią vieną kitą draugę, su kuria praleis laiką, neeikvodami pernelyg daug savo gyvenimo resursų. Gaila, kad dauguma aštuntukų tiki, jog gali nupirkti viską ir mėgsta tai priminti savo žmonai. Santuoka aštuntukų akimis – tai tas pats, kas ir verslo sandėris su požiūriu: aš tave išlaikau, tu augini vaikus ir pan.

Taip pat skaitykite: Kaip išvaikyti pavydo šmėklas santykiuose

9

Moteris. Tai puiki žmona, mama, ir šeimininkė, kuriai svarbu, kad jos vyras turėtų viską – nuo tobulų pietų iki švarių skalbinių. Rūpintis vyru – svarbiausia šios moteris pareiga, o visa kita nuplaukia į antrą planą. Tačiau toks elgesys dažnai nėra vertinamas, mat damos tampa „vištomis perekšlėmis“, kurios apšokinėja visus kitus, tik ne save pačią. Tai reiškia, kad jos pamiršta savo grožį, vertybes, asmenybę ir ambicijas. Na, o vyrams dažniausiai patinka kiek egoistiškesnės būtybės, kurios suteikia tos išsvajotos laisvės.

Vyras. Tokie vyrai dažnai atsiduria „po padu“. Jiems trūksta savo nuomonės, todėl dažniausiai šeimą į priekį veda žmona ar net jų pačių mama, o tai, žinia, nėra pats geriausias harmoningų santykių rodiklis. Didžiausias santykių priešas ir yra kelios moterys tokio vyro gyvenime, kurios jį tempia kiekviena į savo pusę. Išvada liūdnoka – taip gali sugriūti net patys gražiausi santykiai, todėl patartina žinoti: šalia devintukų turėtų būti viena moteris, kitu atveju nesutarimai ir ginčai garantuoti.