Numerologė apie 2018 metus: priešai taps partneriais, partneriai – konkurentais

2018-ieji / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-02 15:55
Kiekvieni Nauji metai žada permainas daugelyje gyvenimo sričių. O kokios tos permainos? Į tai pabandė atsakyti Lietuvos numerologė Galina Šmidt, paskelbusi 2018 metų numerologinę prognozę.

Galina, ar žmonės tiki prognozėmis?

Pradėkime nuo to, kad prognozavimas yra nedėkingas dalykas. Prognozių yra daug ir įvairių, dažnai prieštaraujančių viena kitai. Kiekvienas priima tai, ką nori matyti, kas atitinka jo nuostatas, ką supranta ir kam yra pasiruošęs. Dauguma žmonių jokių prognozių neskaito, nes jos tapo popsu ir bulvaru.

Pirmąsias prognozes sudariau dar prieš dešimt metų, bet neviešinau, turėjau įsitikinti, kad pasitvirtina. Magijos čia nėra. Tik skaičiai. Kiekvienas skaitmuo atsako už tam tikrą savybę, bruožą, ypatumus. Yra energetinių dalykų, kurie padeda pritraukti sėkmę, bet tik PADEDA. Pagrindinis sėkmės kūrėjas esate Jūs, tereikia atsižvelgti į skaičius ir pagauti savo šansą.

Ką gi žada mums 2018 metai numerologiškai?

Metų šūkis – konfliktų sprendimas ir taikdarystė. Ištisus metus stebėsime, kaip kuriami ir sprendžiami konfliktai, kaip priešai tampa partneriais, partneriai – konkurentais. Stebėsime, kaip susitaiko tai, ko neįmanoma būtų sutaikyti. Ir tai liečia viską – politinę ir verslo sferą, asmeninį gyvenimą.

Asmenininio albumo nuotr.
Asmenininio albumo nuotr.

Metų problema – žmonių skepticizmas, nepasitikėjimas, baimė dėl ateities, nenoras priimti situacijos, pernelyg didelis reiklumas, noras turėti daug visko čia ir dabar, nusivylimai. Aišku, kad ne viskas kartu. Vieniems tai gali pasireikšti daugiau, kitiems – mažiau. Priklauso nuo žmogaus gyvenimo kodų (t.y. nuo gimimo datos vardo ir pavardės). Tiesiog siūlau patikėti, kad Visata mumis rūpinasi, o nulis – irgi rezultatas. Gyvenimas niekada neduos daugiau pamokų, negu galime išmokti – tai yra vienas iš numerologijos dėsnių.

Metų trukdis – skubėjimas. Iš pradžių padarome, o tik po to galvojame. Pasekmės aiškios. Būtų gerai nebėgti prieš traukinį ir gerai sudėlioti mintis, o tada – veikti. Nes informacijos 2018-iaisiais bus daug ir įvairios, tik spėkime priimti.

Metų pamoka – išmokti gerbti vieniems kitus, vertinti, ką turime.

Metų pliusas – turime sustiprėti, pasikeis gyvenimo kokybė.

Kiekvienas žmogus turi savo asmeniškus gyvenimo ciklus ir periodus, kurie paskaičiuojami pagal jo gimimo datą. Todėl metų periodai kiekvieną veikia skirtingai, bet mėnesių energetika visiems turi vienoda poveikį.

2018 metų grafikas pagal metų skaičius

I pusmetis

Sausis – organizacinės veiklos mėnuo, vasaris – veiklos stabilizatorius, kovas – permainų mėnuo, ateities pamatų kūrimas, tinka ir atostogoms, nes atostogų metu dažnai ateina daug gerų idėjų; balandis – tvarkos ir taisymo, revizijos mėnuo, gegužė – kaupti energiją ateities darbams, griežta veiksmų kontrolė, birželis – idėjų ir norų įgyvendinimo metas.

II pusmetis

Liepa – revoliucijų metas, vieno metų ciklo pabaiga ir rimtų pokyčių pradžia, kuri gali užsitęsti iki metų pabaigos. Rugpjūtis – labai stiprus laikas, verta atkreipti dėmesį į asmeninį gyvenimą. Naujų idėjų metas. Palankios naujovės, nauji užsiėmimai, mokslai, veikla. Palankios naujos pažintis. Perspektyvus laikas. Rugsėjis – stiprus energijų pokytis, galimai agresyvus laikotarpis, reikės takto ir diplomatijos visose gyvenimo sferose. Spalis – naudingos veiklos mėnuo, svarbu atsidurti tam tikroje vietoje tam tikru metu ir pagauti savo šansą. Lapkritį turi išsispręsti konfliktai, pasieksime stabilumo. Gruodį palanki aktyvi veikla, taip ir atostogos. Aktyvus poilsis reikalingas nors trumpam, tik negalima švaistytis pinigais ir nepatartina imti kreditų. Šis laikotarpis palankus bet kokioms permainoms, pokyčiams. Galėsime atsikvėpti.

2018 metai yra palankūs keisti darbą, gyvenamąją vietą. Yra didelė tikimybė, kad išvažiuojančių iš Lietuvos ir grįžtančių emigrantų skaičių skirtumas sumažės. Lietuva išliks viena saugiausių šalių pasaulyje.

Vaikai gimę 2018 metais turės taikdarių savybes. Visos kitos savybės, ypatumai, duotybės, gimimo tikslai priklausys nuo konkrečios gimimo datos ir laiko, bei suteiktų vardo ir pavardės. Yra svarbi ir energetinė aplinka. Vaikai gimę 2018 01 01 ir 2018 01 10 gimsta su karminiais skaičiais. Jiems reikia ypatingos globos ir apsaugos.

Santuokoms irgi rekomenduočiau parinkti datą kiekvienai porai individualiai, nes kiekvienas žmogus turi savo ciklus ir periodus. Dažnai pasirenkamos datos tik pagal grožį, jaunos poros mano, jog graži data gerai atrodys kvietime ir lems laimingą gyvenimą. Bet nereikia pamiršti, kad ši data ir bus Jūsų santuokos gimimo data.

Visata visada mumis rūpinasi suteikdama gyvenimo pamokų ir patirties. Šiemet reikia prisiminti, kad ką pasėsi, tą ir pjausi; Žemė ir viskas, kas yra Žemėje, yra dvasinga.

Linkiu išmokti klausyti savo širdies, lavinti intuiciją ir išmokti skaityti skaičius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai