Nugriaudėjo „Muzikinės kaukės“ finalas: nugalėtoju tapo aktorius Rokas Petrauskas

Rokas Petrauskas „Muzikinėje kaukėje“ / Dovydo Beržinio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šeštadienio vakarą „Muzikinėje kaukėje“ paaiškėjo 9-ojo laidos sezono nugalėtojas. Dėl geriausiojo vardo finale susikovė dainininkas Egidijus Sipavičius, aktorius Rokas Petrauskas, aktorius ir prodiuseris Dovydas Laukys bei dainininkė Katažina.

Po įtemptos kovos paaiškėjo, jog laimė „Muzikinės kaukės“ finale nusišypsojo aktoriui Rokui Petrauskui. Antroje vietoje liko Dovydas Laukys, trečioje – Katažina, o ketvirtoje – Egidijus Sipavičius.

Viso finalo metu projekto komisija dalyviams žarstė komplimentus, tad nugalėtoją nuspėti buvo sudėtinga.

„Negaliu nieko sakyti, jūs visi nuostabūs“, – sakė komisijos narė Livija Gradauskienė.

Visgi žiūrovai didžiule persvara pergalę atidavė R.Petrauskui, surinkusiam net 5220 balsų. Už antroje vietoje likusį Dovydą Laukį žiūrovai balsavo 3271 kartą, už Katažiną – 2817, o E.Sipavičių – 1487 kartus. 

„Esu visiškai pasimetęs, tikrai nesitikėjau. Galvojau, kad nelaimėsiu. Išties šiemet visi dalyviai labai stiprūs, todėl nekoketuodami kalbėjom, kad visi esam nugalėtojai. Labai daug žiūrovų balsavo, tikrai džiaugiuosi. Dėkoju ir savo šeimai už palaikymą“,  – po finalo kalbėjo R.Petrauskas.

Rokas Petrauskas / Dovydo Beržinio nuotr.

Finalistai paruošė po du pasirodymus, aktorius Rokas Petrauskas įkūnijo britų atlikėją Edą Sheeraną ir visus nustebino muzikinę kūrinio dalį sugrodamas gyvai. Antrasis jo pasirodymas buvo Kastytis Kerbedis. Komisiją labiausiai sužavėjo Roko atsipalaidavimas ir atsiskleidusi charizma.

Katažina finalui pasirinko grupės „The Cranberries“ kūrinį. Kaip pati sakė, jį groti gitara išmoko dar paauglystėje, todėl norėjosi prisiminti dainą ir ją atlikti didžiojoje scenoje. O kartojo Katažina grupės „The Roop“ pasirodymą. Tiksliai atkartoti judesiai ir balso manieros privertė aikčioti ne vieną ir grupės „The Roop“, ir Katažinos gerbėją.

Katažina Zvonkuvienė / Dovydo Beržinio nuotr.

Scenos grandas Egidijus Sipavičius, viduryje projekto įgavęs drąsos ir atsiskleidęs įvairiuose amplua, finale įkūnijo atlikėją Pitbull. Komisijos damos neslėpė susižavėjimo ir pačiu atlikėju, ir žavingai pasikeitusia jo išvaizda. Kartodamas Sauliaus Prūsaičio pasirodymą Egidijus užkūrė tikrą vakarėlį studijoje. 

Dovydas Laukys finale atskleidė pašėlusią savo pusę įkūnydamas žemaitį Žilviną Žvagulį. Stulbinantis panašumas padovanojo Dovydui daugybę komisijos pagyrų. O kartojo Dovydas vieną energingiausių pasirodymų – „Bruno Mars“.

Scenoje taip pat pasirodė į finalą nepatekę dalyviai, jie susibūrė į duetus. Gytis Ivanauskas pasirodė kartu su Toma Vaškevičiūte, Maksas Melmanas su Juste Žičkute, o dar viename duete susitiko abi projekto Ievos – Ieva Zasimauskaitė ir Ieva Barbora Juozapaitytė. 

Dovydas Laukys / Dovydo Beržinio nuotr.

„Muzikinės kaukės“ nugalėtoju tapęs Rokas Petrauskas ne kartą sulaukė komisijos liaupsių. Paklaustas, kurį atlikėją buvo sunkiausia atvaizduoti, Rokas nė nesusimąstęs atšovė.

„Shakirą. Nors apsidžiaugiau, ištraukęs šią atlikėją, tačiau, kai ėmiau žiūrėti jos video ir pabandžiau atkartoti tai, kaip ji judina klubus, supratau, kad užduotis bus ne iš lengvųjų. Įsikūnyti į moters kūną – iššūkis, o Shakira ir taip unikali. Ji ne iš tų saldžių moteryčių, kurios gražiai dainuoja ant scenos. Shakira yra tikra amazonė, pas ją labai daug vyriškumo“, –  portalui Žmonės.lt kalbėjo jis.

Ne tik puikiais vaidybiniais gabumais, bet ir vokalu žavintis R.Petrauskas prieš kurį laiką pasakojo, kad muzika visuomet buvo greta jo.

„Mano mama yra muzikos mokytoja, tad ši sritis – netolima. Dar būdamas vaikas lankiau muzikos mokyklą, tačiau neslėpsiu – ten eidavau labai nenoriai. Kai įstojau į Teatro akademiją, pasigailėjau, nes prireikė muzikos. Atsirado jos poreikis, ėmiau kurti dainas, brazdinti po ranka pasitaikiusią gitarą“, – sakė nugalėtojo titulą pelnęs R.Petrauskas.

Rokas Petrauskas / Dovydo Beržinio nuotr.

Be jokios abejonės, ne tik finale, bet ir viso „Muzikinės kaukės“ sezono metu nestigo staigmenų. Tiek žiūrovus, tiek komisiją ne kartą nustebino Katažina Zvonkuvienė, priėmusi ne vieną sudėtingą iššūkį.

K.Zvonkuvienei projekte teko įkūnyti grupės „The Roop“ narį Vaidotą Valiukevičių, Laimą Vaikulę, o kartą į sceną net žengti su visa palyda – seserimi Alicija, mama Halina ir dukrele Kornelija.

K.Zvonkuvienės kartu su mama, seserimi bei dukra atliktas grupės „Kazka“ kūrinys „Plakala“ – neabejotinai vienas jausmingiausių ir pačių jautriausių projekto istorijoje. Pirmą kartą viešai šalia žinomos atlikėjos uždainavusi ir penkiametė dukra Kornelija, pasak Katažinos, iki tol buvo drąsi tik artimųjų rate, bet ne prieš kameras.

Katažina Zvonkuvienė su mama Halina, dukra Kornelija ir seserimi Alicija / Asmeninio archyvo nuotr.

Itin sudėtingus pasirodymus „Muzikinėje kaukėje“ teko rengti ir Dovydui Laukiui. Laidos metu jam teko įkūnyti ne tik Bruno Marsą, bet ir... savo žmoną Moniką Mariją.

Vyras tuomet pripažino, kad atkartoti Monikos Marijos judesius dar įmanoma, tačiau jos unikalaus balsą – sudėtinga. Visgi Dovydo pasirodymas kolegoms ir komisijos nariams sukėlė daug emocijų.

Dovydas Laukys / Dovydo Beržinio nuotr.

Viso projekto metu netikėčiausius amplua turėję įkūnyti laidos dalyviai sulaukdavo ne tik komisijos ir žiūrovų liaupsių, bet ir pastabų. Dar prieš lemiamą mūšį į finalą patekęs Egidijus Sipavičius juokėsi, kad eidamas į laidą nesitikėjo, jog kausis finale. Pasak jo, kritiką ne visuomet lengva priimti. 

„Nesitikėjau patekti į finalą, nes man atrodė, kad sulaukdavau daug kritikos, tad didelių vilčių stengiausi nepuoselėti“, – kalbėdamas su portalu Žmonės.lt šypsojosi dainininkas.

Bobu Marley, Eros Ramazzotti, Prince‘u ir net unikaliąja Amy Winehouse „Muzikinės kaukės“ scenoje virtęs E.Sipavičius atviras – iššūkiai buvo vienas už kitą įmantresni, tad ne visada gaudavo aukščiausius įvertinimus, nors ir dėjo daug pastangų pasiruošimui.

„Prisipažinsiu – kritiką ne visada lengva priimti. Rodos, daug ruošiesi, nuoširdžiai stengiesi, o tada išgirsti, kad kažko pritrūko, kažko galbūt išvis nereikėjo... Tokie momentai nėra malonūs, bet tikiu, kad jie padeda tobulėti, nes daug metų būnant scenoje gali imti manyti, kad jau viską žinai“, – sakė pašnekovas.

Egidijus Sipavičius / Dovydo Beržinio nuotr.
„Muzikinės kaukės“ finalas (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau