Nugriaudėjo „Muzikinės kaukės“ finalas: nugalėtoja tapo Kristina Radžiukynaitė

„Muikinės kaukės“ finalas / I. Gelūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-02 22:06
Šeštadienio vakarą „Muzikinėje kaukėje“ pagaliau paaiškėjo 7-ojo projekto sezono nugalėtojas. Dėl geriausiojo vardo tiesiogiai transliuotame finale susikovė dainininkas Jurgis Brūzga, grupės „Queens of Roses“ narė Akvilė Kisielienė, atlikėja ir aktorė Kristina Radžiukynaitė ir dainininkė Baiba Skurstene-Serdiukė.

„Muzikinės kaukės“ finalininkai paskutinėje projekto laidoje pasirodė dukart. Akvilė Kisielienė (numeris finale – 1) virto Cher bei Inga Jankauskaite, Baiba (numeris finale – 2) – „Roxette“ ir Džordana Butkute, Jurgis Brūzga (numeris finale – 3) įsikūnijo į Prince ir Žilviną Žvagulį, Kristina Radžiukynaitė (numeris finale – 4) tapo Whitney Houston ir Nele Paltiniene. Komisija balso teisės neturėjo, tad laimėtoją savo neribojamais balsais išrinko tik televizijos žiūrovai.

Šį kartą laimė nusišypsojo Kristinai Radžiukynaitei. Antroje vietoje liko dainininkas Jurgis Brūzga, trečioje – Akvilė Kisielienė, o ketvirtoje – Baiba.

Į projekto finalą nepatekę šeši dalyviai – Rolandas Janušas, Rokas Laureckis, Dainotas Varnas, Gabija Lokytė, Justinas Lapatinskas, Ingrida Kazlauskaitė – susibūrė į tris muzikinius duetus. G. Lokytė su J. Lapatinsku įsikūnijo į Lady Gaga ir Bradley Cooper, I. Kazlauskaitė su R. Laureckiu virto grupe „Ottawan“, o R. Janušas su D. Varnu – broliais Frankoniais.

Dalyviai nuo pat ankstyvo ryto ruošėsi šio vakaro pasirodymams, o jiems supanašėti į įkūnijamus atlikėjus padėjo patyrusių profesionalų komanda – stilistai, plaukų ir grimo meistrai. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai