Nufotografuota: po Mančesterio tragedijos Ariana Grande su ašaromis akyse puolė į mylimojo glėbį

Ariana Grande / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-24 13:46
Pirmadienio naktį Mančesteryje vykęs amerikiečių dainininkės Arianos Grande koncertas baigėsi tragedija - minioje susisprogdino savižudis Islamo valstybės kovotojas. Per teroro išpuolį žuvo 22 žmonės, 119 buvo sužeisti. Nelaimės sukrėsta Ariana Grande vėlų antradienio vakarą privačiu lėktuvu parskrido į Floridą.

Paparacams pavyko užfiksuoti, kaip 23-ejų popmuzikos žvaigždė ir jos motina Joana išlipa iš privataus lėktuvo Boka Ratone. Tai pirmos Arianos Grande nuotraukos po teroro Mančesteryje.

Fotografijos iškalbingos – skausmas ir siaubas dainininkės veide įsirėžė giliai. Išsekusi, su ašaromis akyse Ariana Grande puolė į artimųjų glėbį vos tik išlipo iš lėktuvo. Apsikabinusi mylimąjį Macą Millerį dainininkė jį aistringai pabučiavo.

Arianos Grande susitikimo su artimaisiais nuotraukas galite pamatyti čia.

Žmonės.lt primena, kad per 22-ejų Salmano Abedi surengtą išpuolį dainininkė ir jos komanda nenukentėjo. Bent jau ne fiziškai. „Esu sukrėsta. Iki pat širdies gelmių. Trūksta žodžių“, – po tragedijos tviteryje rašė Ariana Grande.

Plačiau nelaimę pakomentavo Arianos Grande būgnininkas Aaronas Spearsas. Muzikantas atskleidė įvykio detales „Fox News“ žurnalistui Steve'ui Chenevey.

Būgnininko pasakojimą skaitykite čia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai