Nufotografuota: po Mančesterio tragedijos Ariana Grande su ašaromis akyse puolė į mylimojo glėbį

Ariana Grande / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmadienio naktį Mančesteryje vykęs amerikiečių dainininkės Arianos Grande koncertas baigėsi tragedija - minioje susisprogdino savižudis Islamo valstybės kovotojas. Per teroro išpuolį žuvo 22 žmonės, 119 buvo sužeisti. Nelaimės sukrėsta Ariana Grande vėlų antradienio vakarą privačiu lėktuvu parskrido į Floridą.

Paparacams pavyko užfiksuoti, kaip 23-ejų popmuzikos žvaigždė ir jos motina Joana išlipa iš privataus lėktuvo Boka Ratone. Tai pirmos Arianos Grande nuotraukos po teroro Mančesteryje.

Fotografijos iškalbingos – skausmas ir siaubas dainininkės veide įsirėžė giliai. Išsekusi, su ašaromis akyse Ariana Grande puolė į artimųjų glėbį vos tik išlipo iš lėktuvo. Apsikabinusi mylimąjį Macą Millerį dainininkė jį aistringai pabučiavo.

Arianos Grande susitikimo su artimaisiais nuotraukas galite pamatyti čia.

Žmonės.lt primena, kad per 22-ejų Salmano Abedi surengtą išpuolį dainininkė ir jos komanda nenukentėjo. Bent jau ne fiziškai. „Esu sukrėsta. Iki pat širdies gelmių. Trūksta žodžių“, – po tragedijos tviteryje rašė Ariana Grande.

Plačiau nelaimę pakomentavo Arianos Grande būgnininkas Aaronas Spearsas. Muzikantas atskleidė įvykio detales „Fox News“ žurnalistui Steve'ui Chenevey.

Būgnininko pasakojimą skaitykite čia.

Jungtinė Karalystė gedi Mančesterio teroro aukų (20 nuotr.)
+14
Arianos Grande koncertą Mančesteryje sukrėtė teroro aktas (30 nuotr.)
+24
Skaitykite daugiau