Nufilmuota antroji nacionalinės „Eurovizijos“ atranka: joje – scenos žvaigždžių akistata

Antrosios nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos dalyviai / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Eurovizinė kova Lietuvoje įsibėgėja – sausio 23-ąją LRT Didžiojoje studijoje nufilmuota jau antroji nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos „Pabandom iš naujo“ laida. Likusių atrankų dalyvių pasirodymus televizijos žiūrovai galės išvysti jau sausio 28 dieną.

„Pabandom iš naujo!“ atrankinės laidos jau kelerius metus yra filmuojamos likus kelioms dienoms iki jų transliacijų šeštadieniais. Sausio 23-ąją savo konkursinius kūrinius atliko likę atrankų dalyviai, tarp kurių – ir scenos profesionaliai, ir atlikėjai, žengiantys pirmuosius žingsnius.

Antroje „Pabandom iš naujo“ laidoje nusifilmavo dainininkės Agnė, Beatrich, Donata, Monika Linkytė, Petunija, Viktorija Faith, Melona, MoonBee, I. T., atlikėjai Gebrasy, Voldemars Petersons, Mario Junes, Matt Len, grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ ir „The PiXLS“.

Fotogalerija:

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos „Pabandom iš naujo“ antros laidos filmavimas (99 nuotr.)
+93

Žmonės.lt primena, kad sausio 21 dieną nuaidėjo pirmoji 2023-iųjų nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laida, kurioje pasirodė Aistė Pilvelytė, Joseph June, „Il Senso“, W.I (Ieva Lapinskaitė), „Multiks“, Luknė, Gabrielius Vagelis, Alen Chicco, Rūta MUR, „Justin 3“ feat. Dj AugustYno, Baiba, Justa Rubežiūtė, NOY, Paulina Paukštaitytė ir Justė Kraujelytė.

Susumavus teisėjų ir žiūrovų balus, paaiškėjo, kurie dešimt iš minėtų penkiolikos atlikėjų pasirodys pusfinalyje.

Tai – Rūta MUR, Gabrielius Vagelis, Alen Chicco, Justė Kraujelytė, Paulina Paukštaitytė, NOY, „Il Senso“, Joseph June, Baiba, Luknė.

Komisijos ir žiūrovų nuomonės dėl pirmos vietos sutapo – tiek vieni, tiek kiti labiausiai palaikė Rūtą MUR.

Nacionalinę „Eurovizijos“ atranką „Pabandom iš naujo!“ šiais metais veda atnaujinta vedėjų komanda – prie Giedraus Masalskio prisijungė Nombeko Augustė, o komisijos narius kalbina Richardas Jonaitis.

Kaip buvo skelbta anksčiau, šiemet iš viso bus parodytos penkios „Pabandom iš naujo!“ laidos: dvi atrankinės, du pusfinaliai ir finalas, kurį LRT televizija transliuos tiesiogiai.

Dėl galimybės užlipti ant didžiosios „Eurovizijos“ scenos šiemet išvis varžosi 30 grupių ir atlikėjų. Savo jėgas bando tiek scenos senbuviai, tiek debiutantai.

Dalyvių pasirodymus kaip ir kasmet vertina žiūrovai ir komisija. Televizijos žiūrovų ir komisijos balsai skiriami lygiomis proporcijomis.

Tiesa, siekiant, kad komisijos vertinimai nedarytų įtakos žiūrovų balsavimui, žiūrovai komisijos balsus pamatys tik laidos pabaigoje. Komisijos dalyvių pasirodymus stebės ir juos vertins atskiroje patalpoje, o apibendrintus pastebėjimus pateiks tik keliuose intarpuose per laidą.

Donata Virbilaitė / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Antikvariniai Kašpirovskio dantys / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalas nuskambės vasario 18 dieną. Jo metu paaiškės Lietuvos atstovas didžiojoje „Eurovizijoje“.

Nors 2022 metų didžiojoje „Eurovizijoje“ nugalėjo Ukrainos atstovai, dėl šalyje vykstančio karo gegužę per atrankas išrinktas Lietuvos atstovas vyks į Jungtinę Karalystę, Liverpulį.

Fotogalerija:

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos „Pabandom iš naujo“ filmavimas (102 nuotr.)
+96
Skaitykite daugiau