N.Šiaudikytė – apie mylimąjį iš JAV, žiedą ir keliones privačiu lėktuvu: „Seksualiausi – įtakingi vyrai“

Neringa Šiaudikytė / Asmeninio albumo nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Los Andžele gyvenimą kurianti atlikėja Neringa Šiaudikytė griauna stereotipus apie moters grožį ir protą. Prieš 4 metus pakėlusi sparnus gyvenimui už Atlanto, ji ir pati nebūtų patikėjusi, kad gyvens taip, kaip dabar. Moteris įsikūrusi Holivude, kur jos namai – butas 18-ame aukšte, o kaimynai – garsenybės. Čia Neringa ne tik pradėjo solinę dainininkės karjerą, bet ir ryžosi su muzika nesusijusiam verslui.

Vis dėlto, matant įsimylėjusias Neringos akis, tampa akivaizdu, kad labiausiai gyvenimą pakeitė ten sutiktas mylimasis, apie kurį iki šiol nedaugžodžiavusi dainininkė atvirai papasakojo TV3 laidoje „Prieš srovę“.

Neringa atskleidė, kad su mylimuoju susipažino Niujorke. Ar tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio? 

„Negi taip būna?“ – juokiasi moteris ir tikina, kad jos gyvenime vis mažiau stereotipų ir klišių, kurios realiame gyvenime tik trukdo.

„Kad įsimylėjau, supratau ne iš karto. Tą vakarą, visai atsitiktinai susipažinę draugų vakarėlyje, abu jutome, kad kalbėtis mums labai paprasta. Beje, visai neturėjau noro eiti į tą vakarėlį. Mane į jį ištempė draugė. Paaiškėjo, kad ir jis tą vakarą turėjo būti visai kitur. Jis turėjo susitikti su savo širdies drauge, bet jie stipriai susipyko“, – „Prieš srovę“ komandai pasakojo naujausią savo dainą ir jos klipą tik neseniai Lietuvoje pristačiusi dainininkė.

Neringa Šiaudikytė / Asmeninio albumo nuotr.

Ar Neringa linkusi greitai įsimylėti? Ką ji labiausiai vertina, žvelgdama į vyrą? Išvaizdą, piniginės storį, optimizmą ar vyriškas smegenis? Galiausiai, ar jai svarbus vyro amžius? Dainininkė į vatą nevynioja – amžius jai yra tik skaičiai ir tik dar viena klišė, taikoma bent kiek išvaizdžioms ir žinomoms scenos moterims – jei jau jauna ir graži, tai žiūri tik į pinigingus diedukus.

„Man patinka vyrai, kurie yra asmenybės. Nevertinu jų pagal pasą. Jei kažkas matytų jauną, patrauklią moterį su George’u Clooney, ar kažkas sakytų, kad ji yra su seniu? Ne! Sakytų, žiūrėkite, ji su garsiu aktoriumi! Man patinka vyrai, kurie spinduliuoja šarmą, talentą, sugebėjimus, kurie turi statusą visuomenėje. Vyro seksualumas man yra jo protas, jo sugebėjimai bei įtaka – kuo vyras įtakingesnis, tuo jis yra seksualesnis“, – atvirai laidoje sako Neringa.

Dainininkė skuba patikinti, kad Los Andžele ji gyvena ne iš paslaptingojo mylimojo kišenės. Iš tiesų, jiedu daugiau laiko praleidžia gyvendami jos bute, dažniau pramogauja su jos draugais. Ir lyg atspėdama pavydžius įtarimus, Neringa sako, kad savo gyvenimą – o taip pat ir savo verslą – ji sukūrė  pati, be kieno nors pagalbos.

Neringa Šiaudikytė / „Prieš srovę“ stop kadras

„Labai noriu pasigirti, kaip man pasisekė Los Andžele. Bet pirmieji mėnesiai buvo siaubingai liūdni, ilgėjausi namų, Lietuvos ir savo čia likusių draugų. Bet nusprendžiau veikti. Kelias ten pažinotas merginas pakviečiau susitikti paplepėti, išgerti kavos. Bekalbant prie jų prisijungė dar kelios kitos draugės. Viena jų iškart pastebėjo mano papuošalus. Paaiškėjo, kad mėgstame tą patį stilių. Iškart susidraugavome. Po to buvau pakviesta į vieną fotosesiją, vėliau – į kitą“, – pasakoja Neringa užsimindama, kad šitaip plėtėsi pažinčių ir draugų ratas, iki kol ji sutiko jį – vis dar paslaptingą savo mylimąjį.

Ir nors savo širdies draugo pinigų moteris sako neskaičiuojanti, jos socialiniuose tinkluose pastaruosius metus akylesni sekėjai pastebėjo ir ryškius pasikeitimus – prabangias keliones, išskirtinius atostogų vaizdus ir net skrydžius privačiu lėktuvu. „Nusiraminkite, tai – ne mano lėktuvas,“ – šypsosi Neringa.

Neringa Šiaudikytė / Asmeninio albumo nuotr.

Panašu, kad Neringos gyvenimas netrukus gali ir dar labiau pasikeisti. Su širdies draugu jie jau kalbasi ir apie bendrą ateitį. Ar moters ranką jau puošia sužadėtuvių žiedas?

Apie jį pora taip pat jau šnekėjo. „Pajuokavau, kad man keista, kodėl jis, kalbėdamas apie žiedą, neklausia, koks man patiktų? Jis kvatodamas atsakė, kad jau žino – kuo didesnis“,  – sako dainininkė ir priduria, kad labai didelių, brangių dalykų ji nemėgsta, nes meilė priklauso ne nuo jų.

„Nesiskiriu nuo kitų moterų. Bet labai smulkus žiedas man taip pat netiktų. Ar jūs norite žiūrėti į savo žiedą su padidinamuoju stiklu, ar vos tik pažvelgusi į savo ranką norėtumėte matyti tiek gražių dalykų reiškiantį žiedą? Mano norai yra absoliučiai tokie patys, kaip ir kitų moterų“, – laidoje atviraus N.Šiaudikytė.

Ir nors atrodytų, kad Neringa gyvena svajonių gyvenimą, prabilusi apie meilę, ji šypteli: „Idealių nebūna. Gal aš renkuosi autoritetą, bet negaunu kažko impulsyvaus, tyro. Visą laiką kažko negana. Ir niekada nebus taip, kad iš dangaus nusileis vien tobulas savybes turinti antroji pusė“, – neslepia ji.

Laida „Prieš srovę“ – antradienį 19.30 val. per TV3.

Neringa Šiaudikytė / „Prieš srovę“ stop kadras
Skaitykite daugiau