Novatoriškumas, įspūdingas dizainas ir aukšta kokybė – danų HAY vizitinė kortelė

HAY produkcijos naujienos/Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Novatoriškumas, įspūdingas dizainas ir aukšta kokybė – šie bruožai geriausiai apibūdina Danijos dizaino kompaniją HAY. Jos dizaineriai niekada nekuria „pagal užsakymą“, priešingai, jiems suteikiama saviraiškos laisvė. Kokybė ir talentas juntamas visoje HAY produkcijoje.

Kviečiame susipažinti su kompanijos HAY naujienomis.

BERNARD, Shane Schneck

„Dizaino tikslas – kasdienio naudojimo objektuose įžvelgti universalumo aspektą. Tai jiems įkvepia gyvybės.“

Amerikiečių dizaineris Shane’as Schneckas sukūrė autentišką nedidelio krėslo versiją – fotelį BERNARD. Jo dizainas alsuoja tradicine skandinaviško dizaino dvasia, o šiuolaikišką daikto įspūdį kuria netikėti estetiniai akcentai, proporcijos bei konstrukciniai sprendimai.

Platus ir tvirtas medžio masyvo korpusas, sujungtas su plona sėdimosios dalies medžiaga, byloja apie aukštą gaminio kokybę, o drąsių spalvinių kombinacijų žaismė žymi konceptualumą ir išskirtinumą.

Fotelis BERNARD/Organizatorių nuotr.

BONBON, Ana Kraš

„Galutinis gaminys pasižymi tiek amatininkystei, tiek serijinei gamybai būdingomis gerosiomis savybėmis, o tai – gana retas reiškinys.“

BONBON šviestuvai – unikalus serbų kilmės dizainerės Anos Kraš, šiuo metu kuriančios Niujorke, kantraus darbo ir ieškojimų rezultatas.

Įkvėpta savo pačios piešinių, Ana sukūrė šviestuvus, kurių forma primena pieštuką. Jų karkasas sukonstruotas iš dažyto plieno, o tušti plotai padengti siūlų gijomis.

Rezultatas – autentiški BONBON šviestuvai, atitinkantys moderniam dizainui keliamus estetinius reikalavimus. HAY produktų mėgėjams pateikiamos dvi skirtingų dydžių ir spalvų palečių versijos.

Šviestuvai BONBON/Organizatorių nuotr.

PC COLLECTION, Pierre Charpin

„PC šviestuvas – ilgos ir lėtos transformacijos rezultatas. Kiekvienas jo elementas buvo kuriamas žingsnis po žingsnio, detalė po detalės.“

PC šviestuvai – dizainerio Pierre’o Charpino inžinerinis kūrinys, kurio skirtingi modeliai pasižymi itin kruopščiai parinktomis funkcijomis bei savybėmis. Darbui pritaikytas stalinis (alkūninis) šviestuvas turi unikalią galvos formą, ji padiktavo ir kitas daikto linijas bei proporcijas.

Šiandien HAY pristato naujausią PC kolekcijos versiją – pakabinamą šviestuvą
PC PENDANT. Kaip ir pirmtakai, šis modelis pagamintas iš aliuminio liejinio,
ABS plastiko bei polikarbonato difuzoriaus, kuris paslepia tiesioginį šviesos šaltinį, suminkština šviesos sklaidą, sukuria vizualiai vientiso šviesos objekto įvaizdį.

Daikto kūrėjas siūlo rinktis net iš trijų skirtingų gaubto dydžių bei keturių spalvų, pritaikyti PC PENDANT šviestuvą tiek namuose, tiek viešosiose erdvėse.

Šviestuvas PC/Organizatorių nuotr.

HALFTIME, Cobe & Hay

„HAY produktai kuria įspūdį, kad juos naudodamas gali jaustis patogiai, tiesiog puikiai.“

HALFTIME kėdė buvo skirta administracijos ir komercijos būstinei „Adidas Halftime“, kurią suprojektavo architektų biuras COBE.
„Dizaino ir architektūros kūrimas išvien garantuoja nuostabius rezultatus. Visi garsiausi architektai, tokie kaip Arne Jacobsenas, Miesas van der Rohe ir Le Corbusier, dirbo tokiu principu“, – sako Rolfas Hay, „Hay Furniture & Lightning“ įkūrėjas.

HALFTIME kėdė pasižymi išraiškinga ir konceptualia charakteristika: lengvumu, funkcionalumu bei tvirtumu. Be to, nepretenzinga šio daikto konstrukcija leidžia ne tik patogiai išformuoti, bet ir kompaktiškai sumauti vieną kėdę ant kitos.

Kėdės HALFTIME/Organizatorių nuotr.
Skaitykite daugiau