Norvegijoje per Valentino dieną viešėjęs princas Harry sulaukė ypatingos staigmenos

Princas Harry Norvegijoje
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-18 20:58
Pirmąją, kaip sutuoktinių poros, Valentino dieną pirmagimio besilaukiantys Meghan Markle ir princas Harry, deja, sutiko atskirai. Romantiškiausią dieną metuose Harry leido Norvegijoje.

Į šiaurę princas išvyko būtent vasario 14-ąją. Vizito Norvegijoje tikslas – stebėti, kaip Karališkoji kariuomenė treniruojasi išskirtinėmis oro sąlygomis – mat treniruotė vyko s net 300 km. už poliarinio rato.

Nors Valentino dieną karališkoji pora leido atskirai, princo Harry šiaurėje laukė išskirtinė staigmena. Iglu namelis, kuriame naktį turėjo praleisti Harry specialiai meilės dienos proga buvo dekoruotas jo ir Meghan vestuvinėmis nuotraukomis.

Princas Harry Norvegijoje / Vida press nuotr.
Princas Harry Norvegijoje / Vida press nuotr.
Princas Harry Norvegijoje / Vida press nuotr.
Princas Harry Norvegijoje / Vida press nuotr.


Tradicinių žiemos treniruočių metu jau yra parengta virš 16 tūkst. karališkosios armijos kareivių. Šios treniruotės vyksta nuo 1969 metų, šiemet – šiai tradicijai suėjo net 50 metų.

Reikšmingas pareigas princas Harry iš savo senelio princo Philipo perėmė 2017-aisiais, po to, kai jis paskelbė išeinantis į pensiją.

Princui Harry buvo pademonstruota naujausia karinė technika, o kariai jam surengė ir parodomąsias karo pratybas – demonstravo, ką sugeba net atšiauriausiomis oro sąlygomis. 

Naujausi straipsniai