Noriu laimingai ištekėti. Su kokio tipo vyrais gali būti sunku sutarti?

Nuotaka / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-29 19:00
Sutikti tinkamą vyrą – nelengva užduotis, o kartais ir neįmanoma. Jei nepaisydamos visų tykančių sunkumų ryšitės to vienintelio paieškoms, siūlome atkreipti dėmesį į kai kuriuos vyrų tipus, su kuriais bendras gyvenimas gali apkarsti. Vietoj mielų akimirkų jums bus atseikėta daugiau išbandymų ir pamokų.

Vyrai vienišiai

Turbūt ne kartą esate stebėjusios tokius vyrus, kurie net savo artimųjų ir draugų rate laikosi atokiai. Jie vengia bendrauti, o jei tą ir daro, tai tik todėl, kad taip reikia. Jie patenkinti savo gyvenimu, myli save ir sau skiria didžiausią dėmesį. Šeima tokiems vyrams – sunkus darbas. Malonumo šeimoje jie nepatirs. Paprastai tokius vyrus tenkina tik trumpalaikiai santykiai. Ilgalaikės tvirtos sąjungos su moterimi jų planuose nėra.

Racionalūs vyrai

Tokie vyrai nesugeba, arba teisingiau pasakius, nenori apkrauti savęs partnerystės įsipareigojimais. Jie bet kokia kaina siekia būti čempionais. Pralaimėjimo jie nepripažįsta ir su juo negali susitaikyti. Prie tokių perdėtai racionalių vyrų moterims prisiderinti labai sunku. Todėl gyvenimas su jais nėra lengvas.

Vyrai užsispyrėliai

Šio tipo vyrai niekada nekeis savo įprasto, nusistovėjusio vienišiaus gyvenimo į šeimos vyro. Tokie vyrai nenori keisti savo įpročių, rutinos, o šeimoje, nori nenori, tenka keistis ir kažką aukoti. Vyrams užsispyrėliams tai padaryti labai sunku.

Vyrai priekaištautojai

Iš pradžių tokie vyrai atrodo labai mieli – jie dėmesingi, negaili komplimentų, pastebi net tokius dalykus, kaip naują makiažą, manikiūrą, šukuoseną ar suknelę. Jie visuomet atkreipia dėmesį į interjero detales ir jiems labai svarbus namų jaukumas. Viso to pasigedę jie pradeda baksnoti pirštu ir priekaištauti. Kurį laiką gal ir galima su tuo taikytis, bet diena iš dienos, daugybę metų – ar ilgai tai kentėtumėte?

TAIP PAT SKAITYKITE: 4 sekso pozos, kurių vyrai stengiasi vengti

Vyrai, gyvenantys vien dėl jūsų

Sakote tai svajonių išsipildymas? Kažin. Jiems daugiau niekas nerūpi – tik jūs. Jis nori nuolat būti šalia jūsų, rūpintis jumis ir jus globoti. Problema ta, kad kai vyrui užsiminsite apie šeimos pagausėjimą, jis, tikėtina, tokias jūsų kalbas tik ignoruos. Vaikai jo visiškai nedomina. Jis nenori jumis dalintis su niekuo kitu, todėl jumyse prabudęs motinystės jausmas jį mažiausiai domina.

Vyrai ąžuolai

Šie vyrai be galo pasitiki savimi. Jie žino, kad jiems nėra nieko neįmanomo. Ne ką mažesnius reikalavimus nei sau jie kelia ir kitiems. Atitikti jų lūkesčius be galo sunku. Todėl dažnai skyrybos atrodo lengviausias būdas pabėgti nuo tokio reiklaus vyro.

Neapsisprendžiantys vyrai

Šio tipo vyrai niekaip neišsirenka, kuri dama jiems labiausiai patinka. Vieną dieną toks neapsisprendžiantis vyras myli Kristiną, o kitą – Daivą. Dažnai jie juokauja, kad kai aplinkui tiek daug gražių moterų, išsirinkti vieną visam gyvenimui neįmanoma ir kažin ar būtų protinga. Juokas juokais, bet jie iš tiesų tuo tiki ir apie santuoką nė negalvoja.

Jei jūsų pastangos surasti antrąją pusę iki šiol buvo bevaisės, galbūt metas kažką pakeisti. O gal... nėra netinkamo vyro (bent jau iš šio sąrašo; mes nekalbame apie įkritusius į priklausomybes ar smurtautojus), tik reikia kritiškai peržvelgti savo įsitikinimų ir lūkesčių sąrašą? Juk, tarkim, vyrai ažuolai bus tvirti, racionalieji – mokės gerai strateguoti gyvenime, o su priekaištautojais gal įmanoma susitarti ir pan.

Kai santykiai tampa pageidavimų koncertu, o ne bendra improvizacija, išties gali būti keblu pasirinkti. Žvelkime savo širdin, klausykime jos, bet nepamirškime tartis ir su protu.

Parengė damuakademija.lt

Naujausi straipsniai