Norite vyro dėmesio? Trijų mygtukų abėcėlė

Pora / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-16 17:32
Yra moterų, tikinčių, jog vyrus galima valdyti, tarsi vos kelis mygtukus turinčius aparatus. Ne, mes jokiu būdu nemanome, kad šaunieji mūsų vyrai tokie primityvūs. Jei jau kalbame metaforomis, tai vyras - itin sudėtingas įrenginys su tūkstančiais mygtukų. Bet mokytis galima pradėti ir nuo abėcėlės.

Taigi, kaip elgtis, kad gautume dozę romantikos, gerų manierų proveržį ir pasijustumėme saugios? Pripažinkime – nėra nė vienos moters, kuri nebūtų bandžiusi aptikti savo gyvenimo draugo  silpnybių ir nebūtų jų išnaudojusi saviems tikslams. Bet kartais spaudžiamas visai ne tas mygtukas, ir rezultatas būna ne toks, kokio tikėtasi. 

1 mygtukas: Girkite ir žavėkitės

Moterys dažniausiai tik laukia komplimentų, bet pačios jomis nesišvaisto. O be reikalo. 

Vyrui svarbu pademonstruoti savo intelektą, dvasios stiprybę ir kilnumą. Todėl jam ypač malonu, kai juo žavisi mylima moteris. Moterys dažniausiai tik laukia komplimentų, bet pačios jomis nesišvaisto. O be reikalo. Juk per amžių amžius vyrai darė žygdarbius, rizikavo gyvybe ir kovėsi  dėl moterų – kad juos pastebėtų, įvertintų ir pagirtų. 

Sėkmingas verslininkas dažniausiai būna laimingas šeimoje – jis turi tvirtą užnugarį, juk ne veltui sakoma, kad už kiekvieno daug pasiekusio vyro nugaros stovi išmintinga jį besąlygiškai palaikanti žmona. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Ko vyrai tikisi iš moterų?

2 mygtukas: Tarkitės ir prašykite pagalbos

Vyrams patinka, kai jų prašoma pagalbos arba patarimo. Taigi, jei dažniau pasitarsite su mylimuoju, o ne viską spręsite pati (vėliau galite nuspręsti, kaip norisi, bet svarbu pasitarti), jis jausis pamalonintas. Beje, vertėtų tartis dėl reikšmingų dalykų, bet ne dėl visiškų smulkmenų: jam visiškai tas pats, kokį muilą nupirksite. Prašymas padėti išspręsti problemą, vyrui padeda pasijusti svarbiu. O jei dar prašoma švelniai, patikėkite, jis dėl jūsų kalnus nuvers!

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

3 mygtukas: Negailėkite komplimentų lovoje

Vyrui tiesiog būtina išgirsti, koks jis šaunus meilužis.

Kiekvienas vyras nori būti galiūnas lovoje, tad jei mylimoji tirpsta nuo kiekvieno jo prisilietimo, net ir tas, kurio savivertė nedidelė, staiga virsta pasaulio valdovu. Vyrui tiesiog būtina išgirsti, koks jis šaunus meilužis. Jei tokiu jausis su jumis, jam tikrai nekils minčių pasitikrinti savo sugebėjimus su kokia kita gražuole.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai