Norite turėti gražius plaukus? Puoselėkite juos pagal Mėnulį

Plaukai / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Nuo seno plaukai moteriai turėjo magišką prasmę. Laikyta, kad jie gali pritraukti sėkmę ir pakreipti gyvenimą kita vaga, nes per plaukus susijungiame su kosmoso energijomis. Kai kuriose kultūrose moterims apskritai neleidžiama kirpti plaukų. Dabar tenorime turėti gražius ir vešlius plaukus. O padėti išties gali ne tik kosmetikos priemonės, bet ir Mėnulio ciklų paisymas.

Ar atkreipėte dėmesį, kad nors metų metais lankotės pas tą pačią kirpėją ir galbūt net jūsų šukuosena nedaug keičiasi, tačiau kaskart apsikirpus susišukuoti namuose pavyksta nevienodai. Kartais užtenka tik atsikelti, gerai krestelėti galvą ir persibraukti pirštais plaukus, kad jie tinkamai sugultų, o kitąkart, kad ir kiek laiko praleistumėte prie veidrodžio, vis tiek neatrodote gražiai.

Kartais užtenka tik atsikelti, gerai krestelėti galvą ir persibraukti pirštais plaukus, kad jie tinkamai sugultų, o kitąkart, kad ir kiek laiko praleistumėte prie veidrodžio, vis tiek neatrodote gražiai. Kodėl?

Kodėl taip atsitinka, gali paaiškinti Mėnulio fazių išmanymas. Pateikiame keletą patarimų, kurie padės jums visada atrodyti puikiai. Na, o jei tinkamą Mėnulio dieną savo plaukais pasirūpinti negalėsite, tai bent žinosite, kodėl jie atrodo ne taip, kaip pageidaujate.

Kirptis – tik tam tinkamu laiku!

Jei norite, kad plaukai augtų greičiau, kirpkite juos Mėnuliui pilnėjant. Tuo laiku padaryta šukuosena tikrai bus nuostabi, nepaklusnius plaukus lengviau sušukuosite ir namuose. Per delčią nukirptų plaukų šaknys stiprėja, tačiau jie lėčiau auga, taip pat šukuosena vėliau sunkiau sutvarkoma. Dažyti plaukai gali greičiau nublukti. Tačiau ši Mėnulio fazė – puikus laikas gydomosioms ir stiprinamosioms procedūroms.

Jaunaties metu plaukai paprastai susilpnėja, todėl juos puoselėti šiuo laiku gerai dėl to, kad atsigautų, kad būtų nukirpti negyvi, nutriušę galiukai.

Kai dangaus skliaute šviečia priešpilnis Mėnulis, ypač 3 ar 4 Mėnulio dieną (šią informaciją rasite bet kuriame Mėnulio kalendoriuje), gerai plaukus kirpti, jei norite, kad šukuosena ilgai būtų tvarkinga. Taip pat šiuo laiku tinkamos ir kitos kosmetinės procedūros norint palaikyti plaukų grožį ir sveikatą.

Per pilnatį kirpti plaukų nerekomenduojama, nebent norite iš esmės pakeisti savo įvaizdį, pavyzdžiui, plaukus nusidažyti visiškai kita spalva, arba ilgus plaukus nusirėžti visai trumpai. Tačiau pilnatis – puikus laikas plaukams stiprinti.

Mėnulio ir Saulės užtemimų metu nerekomenduojama eiti pas kirpėją, nes rezultatas gali nebūti toks, kokio pageidaujate. Šiuo metu reikėtų atsisakyti bet kokių grožio ar medicininių procedūrų ir palaukti tam palankesnių dienų. Taip pat keturis kartus per mėnesį pasikeičia Mėnulio fazė. Jų keitimosi metas nėra palankus svarbiems sprendimams, taigi ir plaukams tuomet geriau leiskite ilsėtis.

Savaitės diena taip pat svarbi

Kiekvieną savaitės dieną globoja skirtinga planeta, pasižyminti savita energija. Teigiama, kad labai svarbu pas kirpėją apsilankyti tam tikrą dieną, jei norite pakeisti ne tik savo išvaizdą, bet ir gyvenimo aplinkybes. Tinkamas laikas lemia ir jūsų vidinę būseną, padeda atsikratyti nepageidaujamų emocijų. Juk taip dažnai merginos ir moterys pas kirpėją eina tiesiog norėdamos atsikratyti slogučio ir pradėti gyvenimą nuo pradžių.

Žili plaukai / „Fotolia“ nuotr.


Pirmadienis (Mėnulio diena) – kirptis tinka, jei norite atsikratyti neigiamų emocijų, prisikaupusių problemų.

Antradienis (Marso diena) – geras laikas pas kirpėją apsilankyti tiems, kurie jaučia neturintys jėgų ir sveikatos, yra pavargę nuo gyvenimo rutinos.

Trečiadienį (Merkurijaus dieną) plaukus puoselėkite, jei norite pagerinti savo atmintį ar komunikacinius gebėjimus.


Ketvirtadienis (Jupiterio diena) – sėkmės, laimės diena, tad ji labai tinkama tiems, kurie nuolat jaučia nepasitenkinimą savo gyvenimu.

Penktadienis (Veneros diena) – apskritai kone tinkamiausias laikas keliauti į kirpyklą, nes juk tai grožio planetos diena. O pasigražinę turite daugybę galimybių užmegzti puikius tiek asmeninius, tiek darbinius santykius.

Šeštadienis (Saturno diena) – palanku kirpti plaukus ir tokiu būdu pagerinti savo likimą. Apsilankyti pas kirpėją šią dieną naudinga norint pritraukti finansinę gerovę, atrasti savo gyvenime pastovumą.

Sekmadienį (Saulės diena) nereikėtų kirpti plaukų ir tokiu būdu trumpinti savo laimės. Šią dieną su kirpėju galite susitarti tik tuo atveju, jei norite atsikratyti ilgalaikio nesėkmių šleifo. Galbūt likimas bus jums palankus.

Skaitykite daugiau