Norite nepriekaištingo dieninio makiažo? Pasinaudokite vertingais specialistės patarimais

Moteris / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-09 09:00
Graži nori būti kiekviena moteris. Parduotuvių lentynos lūžta nuo įvairiausių kosmetikos priemonių, tačiau ne visos moterys žino, kaip taisyklingai jomis naudotis. Šįkart Grožio namų „MADLEIN“ vizažo meistrė Aušra Malakauskienė duoda patarimų, kaip paryškinti natūralų savo grožį ir kasdien spindėti.

Dieninis makiažas gali labai skirtis pagal tai, kur jūs tądien keliaujate. Jei tik iki parduotuvės, prie veidrodžio pakaks praleisti kelias minutes, tačiau jei ruošiatės į darbą ar universitetą, tuėtumėte pasidažyti šiek tiek kruopščiau.

„Dieną, kai intensyvi saulės šviesa, svarbiausia yra natūraliai skaistus. Jei nėra probleminių vietų, kurias reikia maskuoti (dėmelių, spuogelių ir pan.), tuomet pakanka minimalaus kosmetikos priemonių rinkinuko – lengvos tepamosios pudros, blakstienų tušo ir lūpdažio ar blizgio, – sako Grožio salono „Blic“ vizažo meistrė Aušra Malakauskienė.

Visgi, dieninis makiažas gali labai skirtis pagal tai, kur jūs tądien keliaujate. Jei tik iki parduotuvės ar pavedžioti šunelio, prie veidrodžio pakaks praleisti kelias minutes, tačiau jei ruošiatės į darbą ar universitetą, norėsite pasidažyti šiek tiek kruopščiau.

„Svarbiausia paryškinti tuos veido bruožus ar vietas, kurie yra išskirtiniai ir dailūs. Jei mėgstate akcentuoti vešlius antakius, minimalų kosmetikos rinkinį papildykite antakių pieštuku, geliu ar specialiai tam skirta želė. Tiesa, pernelyg tamsūs antakiai jau nebemadingi, tad rinkitės priemones, kuo artimesnes natūraliai jūsų antakių spalvai. Beje, jaunos merginos antakių priežiūrai gali skirti mažiau dėmesio, tačiau vyresnės jų kruopščiai nesusitvarkiusios atrodo šiek tiek nevalyvai.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Grožio priemonės, kurių neturėtumėte naudoti kasdien

„Fotolia“ nuotr.
„Fotolia“ nuotr.

Akims paryškinti – ne tik juoda spalva

Darantis dieninį makiažą, kai ruošiamės į darbą, galime ne tik pasidažyti blakstienas, bet lengvais, šviesiais, kreminių šešėlių atspalviais suteikti akims gilumo. Vis dar itin madinga pravesti viršutinę blakstienų liniją.

„Tik brėžiama linija turi būti plona ir tiksli. Jei ranka neįgudusi, geriau ją vesti ne skysta priemone, o akių kontūro pieštuku ar tik tamsiais šešėliais paryškinti pačią blakstienų auginimo liniją (šešėliais užpildyti tarpelius tarp blakstienų). Jei kontūrą nubrėžti jums vieni juokai, pirkite skystas priemones, tačiau atkreipkite dėmesį į pakuotę – rinkitės vandeniui atsparias. Jei akys pūstelėjus vėjui, susigraudinus ar dėl kitų priežasčių sudrėks, būsite rami, kad kontūras nenubėgs, – pataria A. Malakauskienė.

Beje, akių kontūras nebūtinai juodos spalvos, galite rinktis rudą ar net kitos spalvos, jei jūsų darbe nėra apibrėžtų reikalavimų išvaizdai.

Ryškios arba lūpos, arba akys

Prisiminkite seną gerą taisyklę – ryškios akys arba lūpos. „Raudonas lūpdažis darbovietėje tikrai galimas, tačiau nesirinkite labai sodrios, ryškios spalvos ir atminkite, kad ryškiai padažytas lūpas reikia prižiūrėti visą dieną. Jei pasivalys, nusitrins, būtina pataisyti, antraip atrodysite nevalyvai. Kad kiltų mažiau rūpesčių, įsigykite vandeniui atsparius, ilgalaikius lūpų dažus ar blizgį, – pataria profesionalė. – Prieš kur nors keliaudama su ryškiomis lūpomis, porą dienų pabandykite namuose, kaip su tokiomis jaučiatės. Būna, kad moteris pati priėjusi prie veidrodžio kaskart nustemba lūpų ryškumu ir ilgainiui supranta, kad ši spalva pernelyg rėžia akį.

Dar vienas patarimas – pirkdamos lūpų dažus, būtinai išbandykite juos ant savo lūpų. Odos pigmentai skirtingose kūno vietose skiriasi, tad pabandymas ant rankos naudos neduos. Taip pat nevertinkite lūpdažio spalvos ant kito žmogaus lūpų – skirtingų žmonių lūpų pigmentai taip pat skiriasi.“

Nepamirškite paryškinti bruožų

„Veido bruožus paryškinti svarbu tiek dieną, tiek vakare. Tik nepamirškite, kad vakare jie gali būti ryškesni, o štai dieną jokiu būdu negali matytis jokių griežtų linijų. Skruostus ryškinkite, nosį ar kaktą siaurinkite tik šiek tiek už odos spalvą tamsesniais skaistalais ar pudra ir gerai išsklaidykite. Tobulas dieninis makiažas – kai nesimato, kad moteris prisidažiusi, bet visi jos bruožai atrodo ryškūs, o oda skaisti ir neapkrauta, – pabrėžia vizažo meistrė. – Beje, tiksliausiai rasite, kurią skruosto vietą patamsinti, kalbėdamos. Ta vieta po skruostikauliu, kuri juda kalbant yra ta, kurią reikia paryškinti. Šepetėliu braukite liniją ir sklaidykite į viršų.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Ar gražūs žmonės sukuria tvirtesnius santykius? Tyrimai rodo priešingai

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai