Norite gražesnio kūno? Viskas jūsų ir profesionalų rankose

Moters kūnas / Fotolia nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-05-09 08:36
Moters gyvenime yra tokių periodų, kai prisireikia grožio specialistų pagalbos. Pavyzdžiui, pavasarį jie gali padėti padailinti kūną. Juk baigėsi metas, kai dangstėmės šiltais drabužiais, ir jau tikrai galvojame apie lengvus apnuoginančius apdarus... Mūsų pašnekovės – „Kristianos“ grožio centro vadovė Irina Kislovska ir grožio procedūrų specialistė Beti Kukulskytė.

Tradiciškai šiuo metu moterys ima tobulinti savo kūną. Į kokius būdus atkreiptumėte dėmesį?

Beti: Pirmiausia noriu pasakyti, kad tik vieninga sistema sukurs norimą rezultatą. Kad veidas ir kūnas atrodytų gerai, reikia daryti poveikį ir odai, ir riebalams, ir raumenims. Suragėjusių odos ląstelių šalinimas, kūno drėkinimas iš vidaus ir išorės, detoksikacija, riebalų skaidymas, raumenų ir odos stangrinimas... Gerai atrodyti padeda įvairūs būdai. Pavyzdžiui, verta žinoti, kad oda glemba ne tik dėl gravitacijos, bet ir dėl sulėtėjusio metabolizmo, susikaupusių toksinų, kurie blokuoja audinių aprūpinimą deguonimi. Savaiminio odos išsivalymo procesai metams bėgant lėtėja ir juos naudinga skatinti. Šiuo atžvilgiu tikrai veiksmingas limfodrenažinis masažas. Netgi po veido limfodrenažinio masažo, jau nekalbant apie kūno, suaktyvinama limfotaka, iš organizmo sparčiai šalinasi skysčiai, o su jais – ir toksinai, medžiagų apykaitos liekanos.

Irina: Kaip kūnas šalina toksinus? Per odą, inkstus ir žarnyną. Limfodrenažinis masažas – specializuota technika. Švelnių pojūčių teikiantis masažas (dažnai moterys vadina jį „nestipriu masažu“) turi terapinį poveikį, kurio rezultatus žmogus pajunta iškart. Šį masažą rekomenduoju daug sėdintiems, daug vaikštantiems, daug stovintiems, turintiems žalingų įpročių... Po skrydžio prašau Beti padaryti man tokį masažą, nes iš lėktuvo paprastai išlipu apsunkusiomis kojomis, o toks masažas tuoj pat pakeičia savijautą.

Beti: Moterims, kurias erzina sportu ir dieta neįveikiamos riebalų sankaupos kai kuriose kūno vietose, noriu pasakyti: gali būti, kad tai – visai ne riebalai, bet nusistovėjusi limfa. Suaktyvinus jos tekėjimą, „riebalų“ gali pastebimai sumažėti, pasikeisti apimtys. Limfodrenažinis masažas efektyviai šalina veido tinimus, pavyzdžiui, paakių srityje. Eksperimentavau masažuodama tik vieną veido pusę – buvo neįmanoma nematyti pokyčio. Pastebėjau, kad dėl genetinių faktorių patinę paakiai, kurie labai sunkiai įveikiami, irgi „pasiduoda“ šiai technikai. Beje, jei hormonų apykaita sutrikusi, limfos tekėjimas tampa vangesnis ir tai keičia moters kūną.

Kokias dar procedūras pasiūlytumėte kaip efektyvias toksinų šalinimo priemones?

Irina: Kūno šveitimas, kaukė, masažas – toks trijų žingsnių kompleksas efektyvus.

Beti: Detoksikacija mažina celiulitą, kurio kiekviena moteris, ypač artėjant bikinių sezonui, mielai atsikratytų ar bent jį sumažintų. Pavyzdžiui, kūno šveitimas ir įvyniojimas veiksmingai pagerina mikrocirkuliaciją ir toksinų šalinimą. Specialias „detox“ procedūras patariu daryti ne tik moterims, kurias erzina celiulitas, bet ir toms, kurios vartojo antibiotikus, turi problemų su kvėpavimo takais, nusilpusią imuninę sistemą.

Irina: Rinkoje siūloma visokių būdų tapti lieknesnėms, jaunesnėms, gražesnėms. Noriu atkreipti moterų dėmesį: prieš pasirenkant procedūrą labai svarbu iš anksto pasidomėti jos poveikiu. Kas vyksta procedūros metu ir po jos? Ar ji, tinkanti kitoms moterims, tinka ir jums? Visa tai svarbu aptarti su specialistu (suprantama, jo profesionalumas – dar vienas reikšmingas kriterijus), nes kiekvienos moters poreikiai, lūkesčiai ir sveikatos ypatumai skirtingi. Jei ji pasiryžta išmėginti tai, ką siūlo grožio industrija, taip pat turi prisiimti atsakomybę už rezultatą.

Beti: Specialistas padaro savo darbo dalį, moteris – savo, t. y. atlieka specialisto parengtus „namų darbus“. Tik tada įmanoma tikėtis gero rezultato.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai