Norite atsinaujinti? Gal metas pagalvoti apie trumpus plaukus?

Kristen Stewart / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-13 10:28
Kažkada trumpų plaukų šukuosena atrodė nemoteriška. Netgi šiek tiek „išsišokanti“. Skirta drąsioms. Pastarasis teiginys teisingas, tik tų drąsių atsiranda vis daugiau. Tarp įžymybių populiarėja dvi šukuosenos: įvairių variacijų „bob“ ir itin trumpų plaukų, ypač – šviesių.

Modelis Agyness Deyn tokią šukuoseną nešiojo jau prieš dešimt metų. Kitas modelis Amber Rose – irgi seniai. Vėliau panašiai apsikirpo dainininkė Miley Cyrus (norėdama kardinaliai pakeisti įvaizdį iš geros mergaitės į blogą), kaip ir aktorės Michelle Williams, Emma Watson, Charlize Theron, Natalie Portman (dėl vaidmens) ir t. t.

Šukuoseną į tokią pakeisti neseniai nusprendė ir aktorė Kristen Stewart, modelis Cara Delevingne, dainininkė Katy Perry. Nenustebsime, jei daugiau moterų paseks šia mada. Juk šukuosenos pokyčius paprastai skatina naujas sezonas (vasara – čia pat!) arba asmeninio gyvenimo peripetijos, įvairūs išgyvenimai.

Tokia šukuosena atkreipia dėmesį, todėl tinka mėgstančioms išskirti iš minios, ekstravertėms (išimtis – introvertė K. Stewart). Ji reikalauja ryškesnio makiažo – dieną tamsesniu akių pieštuku apvestų akių, o vakarą prie tokios puikiai tinka dūminis akių makiažas; arba – ryškių lūpų.

Be abejo, sprendimas taip apsikirpti turėtų būti apgalvotas. Jei jaučiatės nesaugiai, tokia šukuosena ir aplinkinių dėmesys skatins tik dar labiau gūžtis. O jei nusprendėte atsinaujinti, pradžioje galite ne skusti plaukus pirmu numeriu, o palikti ilgesnius. Tik reikėtų atsižvelgti į savo veido formą.

Širdelės, ovalo ir kvadrato formos veido savininkėms tiks trumpa šukuosena su paaugintais, ant šono užmestais kirpčiukais.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Apskrito ir širdelės formos veido savininkėms tiks vadinamasis „pixie“ kirpimas arba šonuose ir gale išskusti, o viršuje palikti ilgesni ir pankiškai pavelti plaukai (kaip nešiojo Miley Cyrus).

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Daugiau trumpų plaukų variacijų – albume.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai