Niujorko „Times“ aikštėje – Pauliaus Ambrazevičiaus nuotrauka: „Jeigu pats negali nukeliauti, tai bent taip“

Paulius Ambrazevičius / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-08 19:30
„Humoro klubo“ komikas, rašytojas Paulius Ambrazevičius sulaukė daug džiaugsmo, ir kaip pats sako, šiek tiek šlovės – jo nuotrauką buvo galima išvysti Niujorko „Times“ aikštėje. „Jeigu pats negali nukeliauti į Niujorką, tai bent taip pabūni“, – kalbėdamas su portalu Žmonės.lt juokėsi humoristas. 

Pasak P.Ambrazevičiaus, itin originaliai nustebinti jį sugalvojo vertybinių popierių birža „Nasdaq Vilnius“. Nuotrauka iš Niujorko „Times“ aikštės humoristas pasidalijo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.  

„Jeigu čia kažkada Niujorke, „Times“ aikštėje, galėjo pasirodyti, kad matote mane, tai čia nebuvo miražas.

Nuo pernai gruodžio susibičiuliavome su „Nasdaq Vilnius“ o balandį – Žemės mėnesį – kartu padarėme porą smagių renginių.

Kaip suvenyrą gavau šiek tiek šlovės, kurią matote žemiau. Nežinau, ar čia jau reikia sakyti, kad „If I can make it there / I'll make it anywhere“, bet liks labai gražus prisiminimas.

Ačiū Astai Jonuškaitei ir visiems kitiems, kurie taip nudžiugino“, – rašė jis. 

Jeigu čia kažkada Niujorke, Times aikštėje galėjo pasirodyti, kad matote mane, tai čia nebuvo miražas. Nuo pernai...

Posted by Paulius Ambrazevičius on 2021 m. birželio 8 d., antradienis

Kalbėdamas su portalu Žmonės.lt P.Ambrazevičius neslėpė pakilių emocijų – toks įvykis niekuomet neišnyks iš atminties. 

„Čia vienas iš tų dalykų, kur niekada nepagalvotum, jog įvyks, todėl kai nutinka – būna dar fainiau, nes visa tai vis tiek atrodo neįmonoma“, – juokėsi jis.

Paulius atskleidė, kad su įspūdingą dovaną suorganizavusia kompanija „Nasdaq Vilnius“ pradėjo bendradarbiauti koronaviruso pandemijai sustabdžius renginius.

„Mes jau kurį laiką bendradarbiaujame. Aš šiai įmonei rengiau kelis protmūšius tiek Lietuvos, tiek viso pasaulio filialams. Per karantiną tai ir buvo pagrindinė mano veikla, o jiems, panašu, kad visa tai patiko. Mes labai susibendravome, tai jie sugalvojo mane nudžiuginti“, – pasakojo Paulius. 

Paulius Ambrazevičius / Ryčio Šeškaičio nuotr.
Paulius Ambrazevičius / Ryčio Šeškaičio nuotr.

P.Ambrazevičius šyptelėjo, jog šią dovaną staigmena pavadinti netikslu – prieš kurį laiką kompanija paprašė atsiųsti jam patinkančią nuotrauką. 

„Jie sakė, kad mano nuotrauką naudos tokiame stende, bet aš iki galo net netikėjau, jog tai įvyks. Tiesą sakant, tai buvo gana senokai, aš jau net buvau pamiršęs jų prašymą“, – pridūrė P.Ambrazevičius.

Pasak komiko, ekranas, kuriame buvo parodyta jo nuotrauka, priklauso „Nasdaq“. Jame prieš kurį laiką buvo galima išvysti ir Lietuvos ministrės pirmininkės Ingridos Šimonytės fotografiją. 

„Tame ekrane jau buvo ir lietuvių įmonių, ir mūsų premjerės nuotrauka. Štai, pasitaikė garbė ir man“, – sakė jis. 

Paulius juokėsi, kad nors pats Niujorke nėra buvęs, o ir pandemijos metu keliones planuoti sudėtinga, toks būdas keliauti – irgi įdomus. Paklausus, galbūt jo atvaizdą netrukus bus galima išvysti ir kituose megapoliuose, Paulius nusijuokė: „Mes gerai sutariame su šia kompanija, tai tikiuosi, kad bus proga ne tik Niujorke pasirodyti, bet ir dar kur nors kitur.“

Naujausi straipsniai