Niujorko mados savaitės gatvės stilius: 6 tendencijos

Niujorko mados savaitės gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-15 15:16
Su Niujorko mados savaite prasidėjo mados mėnuo. Mados gerbėjos žino, kad podiumo tendencijų galima per daug nesekioti, tačiau gatvė sąžiningai parodo, kas aktualu, praktiška ir net obsesiškai madinga – ne ateinantį sezoną, o čia ir dabar. Iš Niujorko mados savaitės gatvės pamaivų susidarė vienas, ryškus paveikslas: langai yra svarbiausias raštas, o kontrastas – vyriškų elementų su moteriškais, plevenančio su sunkiasvoriu audiniu – išlieka aktualiausias derinimo būdas.

Tarp gatvės madisčių išryškėjo bent 6 gatvės adaptuotos tendencijos:

Vyriški reikalai

Kupranugario (karamelės-balintos kavos) spalvos paltas, suteikiantis raumens moteriškiausioms taškeliuotoms suknelėms ir tiesiog galios – ant kostiumų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Langai

Sezono, jei ne metų raštas. Populiarus, nes gali būti naiviai mergaitiškas (gingham, smulkūs dvispalviai langučiai), klasikinis androginiškas (tvidiniai langai), ekstravagantiškas (kontrastingi, dideli windowpane – langų rėmai).

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Raudonos atspalviai

Raudona savo pozicijų, kaip dominuojančios metų spalvos, nė nesiruošia užleisti. Gatvės pamaivos rinkosi visus raudonus atspalvius – nuo aitrios pipirinės iki nugesintos – kraujo ir vyno raudonio.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Nekaringas militarizmas

Skoningi, vizualiai turtingi alyvuogių atspalvių komplektai – nesvarbu, ar tai minimalistinis Victorios Beckham kombinezonas su antpečiais, kamufliažinės kelnės su oranžiniu gėlėtu paltu, ar septintojo dešimtmečio inspiruotas derinys – nepraranda raumeningumo, tačiau ne tokie aršūs, kaip tradiciniai militaristiniai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Pražydusios alyvos

2018-ųjų „Pantone“ spalva – ultravioletinė, užima rožinės poziciją. Tik pavasarį ji – švelni alyvinė, vienodai puikiai atrodanti tiek ant klasikinių, tiek ant sportiškų siluetų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Saulėta geltona

Geltona jau kelis metus iš eilės nedingsta iš populiariausių spalvų sąrašo, visiems sezonams. Nenuostabu – ji pozityvi, optimistiška, ramesnė už kolegę raudoną ir psichologiškai santūresnė už moteriškumą spinduliuojančią alyvinę.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

www.lauralatour.com

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai