Niujorko mados savaitės gatvės: kaip būti pastebimai

Niujorko mados savaitės gatvės stilius, Giovanna Battaglia / Vida Press nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-09-13 11:22
Per 10 gatvės mados – kaip įtakingiausio variklio – metų mados savaičių stilius tapo beveik menu. Menu atrodyti ypatingai, tačiau išlikti savimi (iš tolo užuodžiam derinius vardan paparacių dėmesio); menu žinoti, kas tinka kūnui, o kas – gerai atrodo nuotraukose. Būti madingam, bet ne per daug – net jei skylę veidrodyje pražiūrėjote, to neturi matytis.

Niujorko mados savaitės, atidariusios mados maratono sezoną, svečiai – mados industrijos senbuviai ir profesionalai, blogeriai ir šiaip mados mylėtojai – žino, kaip atrodyti tarsi neužtruko besipuošdami. Raktinis žodis tarsi, nes iš patirties žinome, kad taip nebūna.

Išskyriau gatvės pamaivų grupes – kūrybiškai interpretavusias aktualiausias podiumų tendencijas.

Švarkai

Viena iš dominuojančių 2017-ųjų tendencijų – kampuoti švarkai – buvo ne mažiau populiarūs ir mados savaitės gatvėje, ypač derinami su džinsais ir trikotažiniais marškinėliais. Ryškūs aksesuarai, įdomios detalės, netikėtos proporcijos šiam, pamanytum, konservatyviam deriniui – būtini.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Raudona

Sezono palva, turinti planų išstumti populiariausią rožinę – raudona, kuri, nors ne tokia fotogeniška, kaip rožinė, bet tikrai pastebimiausia.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Violetinės atspalviai

Millennial pink, kartos rožinė, artėjant rudeniui tarsi truputį atvėso – iš sultingų rožinių, aitrios magentos atspalvių tapo šalta alyvinė, ciklamenų ir tamsios, lyg su mėlyna sumaišytos magentos, atspalvių.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Aksomas

Gatvės madistai žino, kad net toks puošnus audinys kaip aksomas, ilgą laiką laikytas vakarinių drabužių audiniu, yra stilistiškai lankstus: aksominiai aulinukai papildo suknelės ir denimo švarko derinį, o aksominė suknelė smagiai kontrastuoja su sportiniais bateliais ar aulinukais.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Juoda ir balta

Dviejų neutraliomis laikomų spalvų derinys gali būti visoks, išskyrus neutralus – kontrasto ir faktūrų dėka.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Gėlynai

Gėlių tendencija žiemai – ne kiekvienai. Šio sezono gėlės – intensyvios, lyg baldų apmušalų raštų. Tačiau nepaisant interjero asociacijų, gėlės buvo tarp populiariausių tendencijų: bohemiškos tiulio suknelės derinamos su platforminėmis basutėmis, muko šlepetėmis ir aulinukais. Arba – tik gėlėti aulinukai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Mėlyna

Romantiškos skaidrios melsvos šifono suknelės, asimetriška kobalto mėlio satino tunika, indigo denimas – mėlyna visada aktuali (ir dažnai labiau tinkanti visiems odos atspalviams nei įprastos neutralios).

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Rožinė

Kaip fotogeniškiausia spalva (ir daugelio mėgstamiausia), rožinė tikrai nesiruošia užleisti savo pozicijų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Nepapuolantys į jokias kategorijas

Nepaisantys tendencijų, išsirenkantys nepopuliarias tendencijas arba turintys savas – šie svečiai pavaiko paparacius.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

www.lauralatour.com

Elaima.lt

Naujausi straipsniai