Niujorko klubuose lankytojus linksmina žmogus... kilimas

Žmogus–kilimas (kairėje) / „Youtube“ stopkadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-08-26 17:00
52-ejų Georgio T. tikina, kad pastaruosius penkiolika metų mielai susivynioja į kilimą ir mėgaujasi, kai juo vaikšto žmonės. Ypač aukštakulniais bateliais avinčios dailiosios lyties atstovės. Na, tradicine pramoga Georgio užsiėmimo pavadinti tikrai negalime…

Pasirodo, šis keistas vyro noras būti žmogumi kilimu atsirado dar vaikystėje: „Aš jau gimiau turėdamas tokį keistą norą – jausti svorį ant savo kūno. Gal todėl vaikystėje patys smagiausi žaidimai būdavo su kate, kuri vaikščiodavo ant manęs“, – pasakoja Maltos emigrantas.

 

Taigi, vaikščiodamas po Manhataną, jis užsuka į klubus, kuriuose susivynioja į kilimą, o praeiviai  gali išvysti štai tokį užrašą: „Prašome užlipti ant kilimo.“ Beje, kuo daugiau žmonių – tuo geriau: 2009 m. jis esą pasiekė asmeninį rekordą, kai ant jo sulipo bent 12 moterų. Žmogus kilimas gali pasigirti net tokiomis žvaigždėmis kaip Lady Gaga ir žmogumi, svėrusiu apie 410 svarų (apie 200 kg).

 

Dėl keisto fetišo Georgio jau tapo geidžiamu asmeniu vakarėliuose, šventėse, kuriuose žmonės jam moka už tai, kad galėtų ant jo palaipioti, pašokinėti ar tiesiog pašokti. O Maltos emigranto kaina nėra jau tokia maža – apie 200 dolerių. Nepaisant tokio pobūdžio darbo, Georgio sakosi, kad dar niekada nebuvo rimtai traumuotas.

 

„Vaikystėje vieni troško tapti gydytojais, kiti dailidėmis, o aš visada norėjau būti kilimu“, – sako Georgio, šiuo metu paslaptyje saugantis savo vardą.

 

Ir dar – Georgio turi ne vieną kilimą. Jo „apdarų“ yra pačių įvairiausių, tačiau svarbiausia, kad jie su specialiomis iškirptėmis, skirtomis kvėpuoti. Et, tas „kiliminio žmogaus“ darbas ne toks jau lengvas, kaip galima manyti iš pirmo žvilgsnio...

 

Ji24.lt

Naujausi straipsniai