Niujorke per protesto akciją prieš Donaldą Trumpą suimtas Holivudo aktorius Shia LaBeoufas

Shia LaBeoufas protesto akcijoje prieš Donaldą Trumpą / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-26 14:54
Holivudo aktorius Shia LaBeoufas, jau beveik savaitę prie vieno Niujorko muziejaus protestuojantis prieš JAV prezidento Donaldo Trumpo atėjimą į valdžią, ankstų ketvirtadienį buvo suimtas dėl įtariamų muštynių su vienu vyru.

Policija pranešė, kad per minėtą incidentą aktorius nutraukė neįvardyto 25 metų vyro šaliką ir drykstelėjo jam per veidą. Policija taip pat nurodė, kad Shia LaBeoufas pastūmė tą vyrą, bet šis atsisakė medikų pagalbos.

Grupė Donaldo Trumpo priešininkų nuo pat jo inauguracijos praeitą penktadienį apskritą parą stovi pasikeisdami prie Kvinse esančio Kinematografijos muziejaus ir priešais vaizdo kamerą, pritvirtintą ant jo sienos, nuolat kartoja frazę „Jis mūsų nesuskaldys“.

Shia LaBeoufas ir kiti protestuotojai žadėjo tęsti šią akciją apskritą parą iki pat Donaldo Trumpo kadencijos pabaigos arba jo atsistatydinimo.

Kameros fiksuojamų vaizdų transliacija prasidėjo inauguracijos rytą, o šios akcijos tinklapis kvietė visuomenę jungtis prie protesto. Pats aktorius ten būdavo ne visada, tačiau pasirodydavo gana dažnai.

Formaliai, šis Shios LaBeoufo ir jo meno partnerių projektas nėra pasipriešinimas Donaldui Trumpui, aktorius pirmadienį sakė naujienų agentūrai AP.

„Esame nusistatę prieš (visuomenės) skaldymą. Kviečiami visi, – sakė jis. – Tik sakau: būkite vieni kitiems malonūs.“

Kol kas neaišku, dėl ko ketvirtadienio rytą kilo numanomas kivirčas.

Shia LaBeoufas gali būti kaltinimai užpuolimu. Dar nežinoma, ar aktorius turi advokatą, pasiruošusį pakomentuoti situaciją.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai