Niujorke nuo vėžio gydomą Žaną Friskę gerbėjų suaukoti pinigai gali pasiekti tik po dviejų mėnesių

Žana Friskė / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkės Žanos Friskės, kuri šiuo metu yra gydoma vienoje Niujorko klinikų, prodiuseris Andrejus Šlykovas susisiekė su atlikėja telefonu ir perdavė jos gerbėjams naujausias žinias.

„Amerikoje, kur ji šiuo metu yra, rytoj bus renkamas gydytojų konsiliumas, kurio metu bus sprendžiama, kokį tolimesnį gydymą jai skirti. Žana taip pat dėkoja visiems už bet kokį palaikymą, tai jai labai padeda“, – po pokalbio su atlikėja sakė A.Šlykovas.

Pirmas kanalas bendradarbiaudamas kartu su Rusijos labdaros fondu per parą surinko daugiau kaip 60 milijonų rublių, kurie bus skirti vėžiu sergančios atlikėjos gydymui, praneša argumentiru.com.

Deja, dėl biurokratinės sistemos, serganti atlikėja pinigus galės gauti geriausiu atveju po dviejų mėnesių. Žvaigždės draugai ir artimieji tikisi, kad pinigų perdavimo procesas bus paspartintas, nes brangaus gydymo atlikėjai reikia jau dabar, rašo starslife.ru.

Portalas Žmonės.lt primena, kad dainininkei diagnozuota glioblastoma – viena iš agresyviausių smegenų vėžio formų. Vėžys atlikėjai diagnozuotas pernai metų balandį, po sūnaus Platono gimimo. Berniukas šiuo metu gyvena Maskvoje su Ž.Friskės tėvu. Jos šeimos nariai – motina, sesuo ir vyras Dmitrijus Šepeliovas šiuo metu Niujorke kartu su Žana.

Žana Friskė / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

 

Temos:
Skaitykite daugiau