Niujorke įvyko MTV apdovanojimai: tarp lyderių – Taylor Swift ir Ariana Grande

Camila Cabello, Taylor Swift, Heidi Klum/Scanpix ir Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Niujorke pirmadienį vyko kasmetiniai MTV vaizdo klipų apdovanojimai. Buvo išrinkti ir apdovanoti geriausieji, o savo pasirodymus scenoje surengė tokios muzikos žvaigždės kaip Taylor Swift, Lil Nas X ir kiti.

Iškilmingus, ekstravagantiškus apdovanojimus šiais metais vesti patikėta komikui Sebastianui Maniscalco.

Taylor Swift susižėrė šūsnį įvertinimų, tarp kurių – ir „Geriausio metų muzikos vaizdo klipo“. Taylor klipas „You need to calm down“ – pripažintas vakaro nugalėtoju. Tuo tarpu Lil Nas X gavo MTV statulėlę už kūrinį „Old Town Road“. Ši daina išrinkta geriausia.

MTV vaizdo klipų apdovanojimai/Vida Press nuotr.

Išskirtinės muzikos ikona, reperė Missy Elliott per MTV apdovanojimus pagerbta už savo idėjas ir indėlį į populiariosios muzikos industriją. Paminėta, jog būtent Missy Elliott per savo du dešimtmečius trunkančią karjerą nenustojo stebinti žanrų įvairove kūryboje. Atlikėja per MTV apdovanojimus atliko keletą savo hitų, tarp kurių žiūrovai išgirdo ir „Work It“. Su Missy drauge scenoje šoko Alyson Stoner.

„Metų atlikėjos apdovanojimas“ už dainą „thank u, next“ pirmadienį atiteko Arianai Grande. Būtent ši atlikėja buvo pagrindinė konkurentė Taylor Swift. Abi jos šiais metais turėjo po 12 nominacijų.

MTV vaizdo klipų apdovanojimai Niujorke (53 nuotr.)
+47
Skaitykite daugiau