Niujorke gyvenanti aktorė Arnolda Noir fotosesiją su trispalve skyrė Baltijos kelio minėjimui

Arnolda Noir / Kipro Kublicko (Studija XI) nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šiuo metu į gimtinę iš Niujorko grįžusi aktorė Arnolda Noir (26) prisijungė prie Baltijos kelio metinių minėjimo ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais pasidalijo keliomis nuotraukomis, kuriose mergina pozavo lietuviškos gamtos apsuptyje, apsigaubusi trispalve.

„Šios nuotraukos buvo užfiksuotos meniniuose lietuvybės skatinimo projektuose. Kažkaip pamačiau centre stovinčius stendus, skirtus Baltijos kelio sukakties minėjimui, kuriuose yra įamžintos trijų Baltijos šalių vėliavos. Pagalvojau, kad aš su trispalve esu įsiamžinusi seniau, todėl nusprendžiau paviešinti keletą darytų nuotraukų“, – portalui Žmonės.lt sakė Arnolda, kuri svečioje šalyje gyvena mažiau nei trejus metus.

Arnolda Noir / Prano Senapėdžio nuotr.

A.Noir tik iš pasakojimų prisimena Baltijos kelią, mat pati buvo dar visai jauna. Paklausta, ar šiandien ketina dalyvauti įvairiuose renginiuose, mergina tikino pasistengsianti ir džiaugėsi, kad tai ne tik istorinė, bet ir šeimos šventė, kuomet įdomu prisiminti istoriją, šalies įvykius. „Man Lietuva yra labai svarbi. Žinote, galbūt kartais neįvertini to, kol netenki, bet išvažiavusi svetur į viską pažvelgi kitaip. Labiausiai man su gimtine siejasi ir labiausiai pasiilgstu Nidos kopų, šeimos ir draugų. Nereikia pamiršti paminėti, kad mūsų šalyje yra labai gražu, o ir žmonės yra labai nuoširdūs“, – sakė mergina.

Lietuvybės idėja A.Noir nėra svetima. Mergina šią vasarą dalyvavo antrajame Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime ir pradėjo kurti mini projektą, kuriame per meniškąją prizmę yra plėtojama ne tik lietuvybės tema, bet ir turizmo. „Tai nėra komercinis projektas. Jame iš viso pasaulio atvykę ir čia galbūt jau gyvenantys žmonės sako trumpą sakinį savo gimtąja kalba. Projekte dalyvauja įvairių žmonių, jame į Lietuvą atvykti skatina ir ambasadoriai, tačiau jis dar nėra iki galo užbaigtas“, – pasakojo A.Noir.

Arnolda Noir / Prano Senapėdžio nuotr.
Skaitykite daugiau