Niujorke apvogta aktorės Gwyneth Paltrow krautuvėlė: nuostoliai siekia 160 tūkst. eurų

4 vieta: Gwyneth Paltrow – 19 mln. dolerių / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-08 08:53
Niujorko pareigūnai ieško trijų vyrų, kurie pavogė daugiau negu 173 tūkst. dolerių (160 tūkst. eurų) vertės papuošalų ir laikrodžių iš Holivudo aktorės Gwyneth Paltrow krautuvėlės „Goop“.

Šis incidentas įvyko šeštadienio popietę vieno gyvenimo būdo tinklalapio organizuotoje laikinoje mugėje prekybos pasaže „The Shops at Columbus Circle“, veikiančiame Manhatano viduryje esančiame dangoraižių komplekse „Time Warner Center“. Šeštadienis toje krautuvėlėje buvo viena iš gyviausios prekybos dienų.

Aktorė šią laikiną krautuvėlę atidarė praeitą mėnesį ir parašė apie ją savo gyvenimo būdo tinklalapyje Goop.com. Panašu, kad ilgapirščius sudomino dizainerių sukurti papuošalai ir kitos prabangos prekės, kuriomis prekiaujama aktorės krautuvėlėje.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Policija nurodė, kad vienas įtariamųjų pasinaudojo kažkokiu įrankiu, kad atidarytų vitriną, kurioje buvo išdėliotos prekės, kai krautuvėlės darbuotojų dėmesys buvo nukreiptas kitur.

Gwyneth Paltrow, kuri taip pat yra atidariusi laikinas krautuvėles Los Andžele, Dalase ir Čikagoje, kol kas to incidento asmeniškai nekomentavo.

„Goop“ pranešime sakoma, kad pirkėjams ir darbuotojams pavojus nebuvo iškilęs, o krautuvėlė lieka atidaryta, „ėmusis tinkamų apsaugos priemonių“.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai