„Nissan“ visureigis „X-Trail“: išmanusis šeimos bičiulis

„Nissan“ visureigis „X-Trail“/Irmanto Gelūno/ŽMONĖS foto
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Šiais laikais automobilis nebėra vien tik susisiekimo priemonė. Tai – ir laisvalaikio erdvė, kurioje gera klausytis patinkančios muzikos mėgaujantis kintančiais miesto ir gamtos peizažais. Belieka išsirinkti kelionės tikslą ir patogiai įsitaisyti – didžiąją dalį darbo už jus padarys išmaniosios technologijos. Tokią žinutę siunčia vieni didžiausių japoniškų automobilių gamintojų „Nissan“.

Prieš 20 metų „Nissan“ į rinką išleido išskirtinio dizaino ir ypatingo komforto visureigius „X-Trail“. Šį modelį išsyk pamėgo šeimos, planuojančios laisvalaikį kartu. Erdvus visureigio salonas, talpi bagažinė ir saugumą bei komfortą užtikrinančios pažangios technologijos – priežastys, kodėl „X-Trail“ iki šiol išlieka vienu populiariausių automobilių pasaulyje.

Saugumas

Saugumas – vienas svarbiausių kriterijų renkantis šeimos automobilį. Šiuo atžvilgiu „X-Trail“ yra labai patikimas. Kaip ir daugelis „Nissan“ modelių, „X-Trail“ turi autonominio vairavimo sistemą „ProPILOT“, kuri greitkelyje padeda geriau kontroliuoti automobilį, užtikrindama saugų atstumą tarp automobilių ir kelio linijų.

„Nissan“ visureigis „X-Trail“/Irmanto Gelūno/ŽMONĖS foto

Pažanga

Pažangios „Nissan“ vairavimo sistemos saugo ne tik jus, bet ir aplink jus esančius žmones, padėdamos išvengti netikėtumų. Jos įspėja apie kelyje esančias kliūtis ar pėsčiuosius ir, atsiradus poreikiui, įjungia švelnaus stabdymo funkciją. Naujosios technologijos padeda išlaikyti optimalią vairavimo trajektoriją posūkiuose, saugo nuo galimo slydimo ir užtikrina saugų stabdymą kelyje. 

Komfortas

Kuo daugiau vietos keleiviams ir daiktams, tuo daugiau komforto. Skaičiuojama, kad penkiaviečio visureigio bagažo skyriuje telpa iki 565-ių (o sulanksčius galines sėdynes – 1996-ių) litrų erdvės. Tam, kad visi reikmenys turėtų savo vietą, gamintojas sukūrė išskirtinę daiktų laikymo sistemą su reguliuojamu lentynėlių ir dalytuvų komplektu. Na, o specialioje bagažo „slaptavietėje“ galima saugiai laikyti vertingus daiktus, pavyzdžiui, nešiojamąjį kompiuterį, fotoaparatą, droną ir kt. Dar vienas patogumas – judesiu pakeliama bagažinė: ją atidaryti galima pakišus koją po buferio centru.

„Nissan“ visureigis „X-Trail“/Irmanto Gelūno/ŽMONĖS foto

Dar daugiau privalumų

Yra įrengta devynių „Bose“ garsiakalbių sistema, suteikianti galimybę mėgautis kokybišku garsu sėdintiems bet kurioje automobilio dalyje.

„Nissan Connect“ leidžia patogiai prijungti savo išmanųjį telefoną ir naudotis jo funkcijomis automobilio navigacijos ekrane.

Elektra valdomas panoraminis stoglangis, kuris atsidaro tiesiai virš galinių sėdynių, užtikrina, kad visi automobilio keleiviai gali gėrėtis kvapą gniaužiančiais vaizdais.

„Nissan“ siūlo rinktis „X-Trail“ su 130–177 AG dyzeliniais ir 163 AG benzininiu varikliais, kurie komplektuojami su 6 laipsnių mechanine arba automatine greičių dėžėmis. Visureigį taip pat galima rinktis tiek varomą priekiniais, tiek ir visais ratais.

Specialaus pasiūlymo automobilio kaina – 24 670 Eur.

„Nissan“ visureigis „X-Trail“ (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau