Nišinių kvapų gerbėjos rinkosi į popietę su kvepalų kūrėju iš Italijos Riccardo Tedeschi

„Masque Milano“ kvepalų pristatymas „Kristianoje“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-20 17:10
Nišiniai kvepalai gerai pažįstami išskirtinių kvapų mėgėjoms. Pirmadienio popietę jos turėjo galimybę susipažinti su žmogumi, kuris slepasi už „Masque Milano“ kvepalų gamybos – vienu iš įkūrėjų Riccardo Tedeschi.

Riccardo Tedeschi pasidalijo labai neįprasta istorija, kaip jis, visai netikėtai, susipažino su savo verslo partneriu, Milano politechnikos universiteto profesoriumi Alessandro Brun ir įkūrė „Masque Milano“ kvepalų prekinį ženklą, dabar parduodamą 28-iuose pasaulio šalyse.

„Dar prieš dešimtmetį Australijoje studijavau elektros inžineriją ir neturėjau nieko bendra su kvepalais, tačiau svajojau apie pokyčius ir nenorėjau viso gyvenimo praleisti sėdėdamas prieš kompiuterio ekraną. Pasiryžęs permainoms grįžau į Italiją ir Milano politechnikos universitete pradėjau studijuoti ekonomiką. Mano dėstytoju tapo dabartinis mano verslo partneris Alessandro, kuris per paskaitas didelį dėmesį skyrė kvepalų industriją. Kadangi buvau uolus studentas, nusprendėme vieną projektą padaryti kartu. Pavadinome jį „Masque Milano“, – įkvepiančią pradžią prisiminė Riccardo.

„Norėjome kažko itališko ir, kadangi abu mylime muziką, „užsidegėme" kurti kažką artistiško, tad nusprendėme, kad mūsų kvapai bus įkvėpti itališkos operos", – apie išskirtinius kvapus, kurių kiekvienas turi savo sukūrimo istoriją, kalbėjo R. Tedeschi.

Kaip teigia svečias iš Italijos, jie nekuria mitų, bestselerių ir kvapų, tinkančių visiems. „Masque Milano“ – tai aromatai su dvasia. Tokie, kurie dėvimi kaip antroji oda. 

Temos:
Kvepalai

Naujausi straipsniai