Nijolė Pareigytė-Rukaitienė susirgo koronavirusu: „Viskas prasidėjo nuo neįprastos savijautos“

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė / Vyginto Skaraičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Koronavirusui Lietuvoje mušant naujus rekordus, šios ligos neišvengė ir atlikėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.

Susirgus Nijolei, atšauktas spalio 30 dieną Jonavoje turėjęs įvykti grupės „69 Danguje“ koncertas bei 31-ąją solinis atlikėjos pasirodymas Vilniuje, „Pramogų banke“.

Žmonės.lt Nijolė pasakojo, kad pirmadienį su vyru važiavo į Palangą: planavo trumpai pailsėti pajūryje, pabėgioti, tačiau vakare pasijuto nekaip.

„Pasiėmiau bėgiojimo batelius, svarstėme net dviračius vežtis. Žodžiu, aktyviai pailsėti, tačiau vakarop pasijutau nekaip, kažkokia neįprasta savijauta. Naktį jau buvo tikrai blogai, nuolat gėriau arbatą su medumi... Antradienį išvykome namo, nusprendžiau, kad reikės pasidaryti testą – o čia tikrai reikia apsišarvuoti kantrybe, nes prisiskambinau tik trečią dieną“, – atvirauja dainininkė.

Nijolė Pareigytė su vyru Rimvydu ir dukra Patricija/Elijaus Kniežausko nuotr.

Ketvirtadienį testas Nijolei buvo padarytas, o penktadienį ji sužinojo, kad atsakymas – teigiamas.

„Kelias dienas laikėsi neaukšta temperatūra, nestipriai kosėjau, maudė nugarą. Keliskart teko „numušti“ temperatūrą, tačiau daugiau jokių vaistų nevartojau. Gėriau labai daug skysčių, na tikrai labai daug.

Dabar jau jaučiuosi gerai, dėliojame su dukrele dėliones. Nuo trečiadienio jaučiasi ryškus pagerėjimas, tad turbūt būsiu iš tų laimingųjų, kuriems tenka lengvesnė ligos forma“, – svarsto Nijolė.

Šiuo metu Nijolė su vyru ir dukrele izoliuojasi namuose. „Per praeitą karantiną izoliavomės mėnesiui, tad šis kartas jau tikrai taip nebegąsdina. Aišku, apmaudu, kad atšaukinėjami darbai, tačiau dabar tokia situacija – niekur nebenuskubėsi“, – šypteli N.Pareigytė-Rukaitienė.

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė/ Asmeninio albumo nuotr.

Per pastarąją parą Lietuvoje patvirtinti 735 nauji COVID-19 susirgimai. Sveikatos apsaugos ministerija praneša apie septynias mirtis.

Skaitykite daugiau