Nijolė Pareigytė-Rukaitienė: „Neįsivaizdavau, kad Karina Krysko taip moka slapukauti“

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Karina Krysko / Vyginto Skaraičio ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-25 11:14
17-os metų veiklos jubiliejų švenčiančios grupės „69 Danguje“ narė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė tikina, kad nors tarp jos ir kitų kolektyvo merginų – Godos Sabutytės, Ingridos Martinkėnaitės ir Karinos Krysko – jau daugelį metų nėra jokių paslapčių, tačiau fakto, kad viena iš jų dalyvauja LNK projekte „Kaukės”, nežinojo iki pat praėjusio sekmadienio.

„Tai buvo milžiniška staigmena. Ot gera slapukė, neturėjau nė menkiausio įtarimo, kad Karina ten dalyvauja. Bet turiu pastebėti, kad ji yra į vorą labai panaši – tyli, gera strategė, kuri labai mėgsta miegoti. Važiuodama į koncertus, kaip koks voras, Karina neišleidžia jokio garso. Automobilyje ji visą laiką snūduriuoja”, – akimirkomis iš koncertinės kasdienybės kartu su K. Krysko dalijosi N.Pareigytė-Rukaitienė.

Nijolė, pamačiusi vorą muzikiniame šou „Kaukės”, iš pradžių net nenutuokė, kad stebi savo geriausią draugę. Tik vėliau peržiūrinėdama įrašus, suprato, kad ją iš tiesų galėjo atpažinti akimirksniu.

„Mes esame draugės jau bent aštuoniolika metų. Tiek koncertavome kartu, kad viena kitą žinome nuo galvos iki pirštų galiukų. Jau išgirdusi užuominą apie iškrovos dienas, galėjau suprasti, kad kalbama apie Kariną. Šią detalę apie ją žino tik artimiausi žmonės. Būtent dėl jų niekas Lietuvoje daugiau tokio liekno liemens neturi, tik Karina. Niekas nemoka ir taip intensyviai mosikuoti rankomis. Turiu pasakyti, kad ji tikrai sunkiai dirbo, kad save paslėptų. Ir eiseną keitė, ir balsą. Šaunuolė. Visi matėm, kad komisijai voras buvo labai kietas riešutėlis”, – sakė N.Pareigytė-Rukaitienė.

Nijolė tikina, kad ir pati tokiame projekte mielai sudalyvautų. „Man atrodo, kad jausmas, kai gali visiškai išnykti kostiume, turėtų būti fantastiškas. Aišku, jei leistų rinktis, labiau norėčiau įsikūnyti į ką nors švelnesnio. Pandą... Arba žinot, yra toks gyvūnėlis, kuris labai lėtai juda ir labai daug miega... Tikrai galėčiau būti puikiu tinginiu”, – pokštavo šviesiaplaukė atlikėja.     

Karina Krysko / LNK nuotr.
Karina Krysko / LNK nuotr.

Dar liko septynios neišaiškintos kaukės, dėl kurių tapatybės išaiškinimo, sekmadienio vakarą užvirs milžiniškos aistros.

Kokiame mieste tikrai negyvena Liūtas? Kas slepiasi po Šakočio kostiumu? Su kuo draugauja Pelėda? Beprotiškiausi atsakymai į labai įdomius klausimus – sekmadienio vakarą, 19.30 val. per LNK.

 

Naujausi straipsniai