Nijolė Pareigytė-Rukaitienė: „Jei ne vaikas, su vyru seniai būtume pasukę skirtingais keliais“

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė / Vyginto Skaraičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Dainininkė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė negali atsidžiaugti, kad karantinas jau baigiasi. Žinoma moteris kraunasi lagaminus ir planuoja darbingą vasarą pajūryje.

„Neskaičiuoju, kiek nuostolių patyriau per karantiną. Aš džiaugiuosi, kad galėjau pagyventi visai kitaip, nei buvau įpratusi“, – sako Nijolė.

N.Pareigytė-Rukaitienė neslepia – šis karantinas jai atnešė nedarbą ir papildomus septynis kilogramus, tad vasarą teks susiimti. „Tačiau labai džiaugiuosi, kad turėjau šią pertrauką, nes tiek laiko namuose nesu buvusi jau 15 metų – gal ir daugiau. Kartu su vyru ir dukra lovoje spręsdavome kryžiažodžius, žiūrėdavome įvairiausius juokelius, ko niekada nebuvo, nes tai vienas, tai kitas turi kažkokių darbų, rūpesčių, sėdi iki naktų prie kompiuterio“, – pasakoja dainininkė.

35-erių Nijolė patikina per pastarąjį laiką iš tiesų labai pasikeitusi – ji tapo tikra šeimos moterimi, kuri su malonumu puoselėja savo šeimos namus Kaune, o į žvaigždžių vakarėlius užsuka vis rečiau.

Nijolė Pareigytė su vyru Rimvydu ir dukra Patricija/Elijaus Kniežausko nuotr.

Neseniai Nijolė ir metais vyresnis, ne vieną Lietuvos restoraną ir naktinį klubą įkūręs verslininkas Rimvydas Rukaitis atšventė septynerių metų vestuvių sukaktį.

„Pramogų pasaulyje tai – išties daug“, – sako Nijolė ir prisimena: kai jiedu tuokėsi Kauno rotušėje, buvo daug garsiai svarsčiusių skeptikų, kad ši pora ilgai netvers.

„Mes patys netikėjome, kad tiek išgyvensime. Jeigu ne vaikas, manau, būtume seniai pasukę skirtingais keliais. Kaip sako mano uošvis, santykių pradžia – toks nešlifuotas deimantas. Duri – skauda, kitą briauną duri – skauda. Tačiau su laiku šis deimantas šlifuojasi, ir aš jau pati nebekreipiu dėmesio į daugumą situacijų, o anksčiau būtų buvęs konfliktas. Metai po metų, mes taip ir gyvename“, – sako žinoma moteris.

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė su vyru / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Nijolė save jau dabar vadina labai „mamiška“ moterimi ir stebisi, kad didžioji dauguma jos draugių jau yra išsiskyrusios.

„Pas mus taip pat pasitaiko situacijų, kai būna taip sunku, kad pradedi svarstyti, jog galbūt už kampo tavęs laukia kita meilė. Bet iš esmės, kai pakalbi su vyresniais žmonėmis, kurie turi patirties, atsakymas paprastas – nėra stebuklų. Sakykime, vienas yra vienur negeras tavo akimis, bet kitas turės kažkokių kitų ydų. Ir niekada nebus taip, kad viskas gerai“, – sako N.Pareigytė-Rukaitienė.

Atviras interviu su Nijole – sekmadienį Delfi TV gyvenimo būdo laidoje „Kasdienybės herojai“.

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė (22 nuotr.)
+16
Skaitykite daugiau