Nijolė Pareigytė-Rukaitienė: „Dukrai esu dėkinga už tai, kad išmokau vertinti šeimą“

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė su dukra Patricija
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jei kas dar abejoja, kad motinystė keičia moterį, dainininkė, laidų vedėja Nijolė PAREIGYTĖ-RUKAITIENĖ (32) – geriausias to įrodymas: pražydusi, suradusi gyvenimo prasmę, priėmusi radikalius sprendimus, visai kitaip pradėjusi žiūrėti į santykius su vyru ir itin sauganti bei puoselėjanti savo šeimą.

Ir ačiū Dievui, kad pasikeičiau! Jei gyvenčiau tokiais tempais kaip iki tol, nežinau, kas ir kur dabar būčiau...“ – žurnalui „Žmonės“ prisipažino dainininkė ir ryžosi pirmai viešai fotosesijai su ketverių su puse metukų dukryte Patricija, nes norėjo įamžinti kasdien vis augantį ir stiprėjantį jų ryšį.

„Patricijos gimimas daug ką pakeitė“, – tvirtino dainininkė. Dėl dukters ji nuolat skubantį Vilnių ir įprastą gyvenimo būdą iškeitė į kur kas ramesnę Klaipėdą, vakarėlių rutiną – į vakarus su šeima, ėmė atsirinkti net ir darbus, koncertus, filmavimus, o taip pat priėmė ir vieną radikaliausių sprendimų savo gyvenime – nusprendė užsikoduoti ir taip atsisakyti alkoholio. „Rugsėjį bus jau dveji mano blaivybės metai, – prisipažino. – Ir dabar galiu pasakyti, kad tai yra geriausias gyvenime mano priimtas sprendimas. Aš nieko nedarau dėl kitų: man svarbu yra mano pasirinkimai, mintys ir norai. Atsisakydama alkoholio aš su niekuo nesitariau, negalvojau nei apie vyrą, nei apie tėvus, nei apie aplinkinius. Galvojau tik apie savo gyvenimą ir svarbiausią žmogų jame – dukrą. Norėjau visą savo laiką skirti jai, o ne vakarėliams iki paryčių ir gulėjimui lovoje skaudančia galva kitą dieną. Dukrai norėjau ir tebenoriu būti pavyzdys“.

O svarbiausia, jog Patricija išmokė ją branginti tai, kas šalia: „Motinystei ir savo dukrai esu dėkinga už tai, kad išmokau vertinti šeimą. Anksčiau galėdavau trenkti durimis, išeiti iš namų, kas porą mėnesių krautis lagaminus žadėdama daugiau niekada nebegrįžti... Kam taip nėra buvę?! Kažkas gal susideda lagaminus ir išeina visam. O mes grįždavome vienas pas kitą. Bet gimus Patricijai nebeliko jokių lagaminų... Vaiko atėjimas suteikė mano gyvenimui prasmės, pridėjo man išminties ir suvokimo, kad dabar mes jau tikrai esame šeima.“

Atviras interviu ir fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

„Žmonės" Nr. 27

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: „Žmonės" Nr. 27, Author: Žurnalas „Žmonės", Name: zmones_27_issue, Length: 23 pages, Page: 1, Published: 2017-07-04

Skaitykite daugiau