Nijolė Pareigytė-Rukaitienė apie prietarus: „Tikiu blogais ženklais“

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-18 10:16
Laidos „Gero vakaro šou“ studijoje – gerai žinoma atlikėja ir renginių vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė bei žymiausių Lietuvos serialų aktorius Šarūnas Banevičius.

Laidos vedėjas Mindaugas Stasiulis pasiteiravo Nijolės Pareigytės-Rukaitienės, ar po praeitų metų dalyvavimo „Gero vakaro šou“ laidoje kažkas jos gyvenime pasikeitė?

„Pagaliau tapau žinoma. Realiai po tos laidos išpopuliarėjau“, – juokavo Nijolė ir papasakojo, kad po tos laidos žmonės net gatvėje ją užkalbindavo ar po koncertų stabdė: „Na, tokia gera laida, po penkis kartus žiūrėjome. Ir aš pati kokius tris keturis kartus žiūrėjau“, – juokdamasi pasakojo atlikėja.

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė laidoje „Gero vakaro šou“
Nijolė Pareigytė-Rukaitienė laidoje „Gero vakaro šou“

M.Stasiulio kolega Justinas Jankevičius uždavė Nijolei netikėtą klausimą apie tai, ar ji tiki blogais ženklais. Laidos viešnia prisipažino, jog tiki, ypač tuo prietaru, kad perbėgus juodai katei per kelią, laukia nelaimė.

„Kažkada važiavau iš koncerto naktį, per kažkokį kaimą, na ir perbėjo juoda katė, tai sustojau kelkrašty ir laukiau, kad kita mašina pravažiuotų, o tada supratau – kas naktį kaime važiuoja“, – kvatojosi Nijolė.

Kitas laidos svečias aktorius – Šarūnas Banevičius – taip pat atsiskleidė, kaip itin šmaikštus pašnekovas.

„Aš vaikystėje turėjau gitarų, bet nei viena neišmokau groti. Turėjau elektrinę gitarą, bosinę gitarą ir dar armoniką. Ir niekuo neišmokau groti. Man pasakojo, kad ta elektrine gitara grojo Andrius Mamontovas“, – šypsodamasis pasakojo aktorius.

Kalbos su Šarūnu sukosi ne tik apie muziką, poeziją, cepelinus, bet ir tam tikros tematikos filmus...

„Pervaidina. Negali žmonėms būt taaaip gerai“, – juokdamasis įvertino porno filmų aktorių vaidybą Šarūnas.

Gero vakaro šou – 19.30 val. per TV3.

Naujausi straipsniai