Nijolė Pareigytė įsiamžino provanso fotosesijoje: „Nuotaiką sau pasikelti galime tik patys“

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė / Adam Aleksejėvič nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-08 08:41
Nors kalendorinis pavasaris jau beveik įpusėjo, vaizdas už lango neretai primena rudenį ar net žiemos pradžią. Vis dėlto atlikėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė nusprendė pasidaryti itin pavasarišką fotosesiją ir bent ryškiasplavėmis nuotraukomis susikurti to tikrojo, šilto, žiedais kvepiančio pavasario jausmą.

„Pasitinku pavasarį su ryškiomis spalvomis, su gera nuotaika ir gražia fotosesija, juk gyvenimas mums šiuo metu dovanoja tik pilkus atspalvius, tad nuotaiką sau pasikelti galime tik patys.

Labai džiaugiuosi, jog priėmiau Adamo pasiūlymą pasidaryti gražią, jaukią, pavasarinę fotosesiją, ja su jumis ir noriu pasidalinti – linkėdama ryškių spalvų gyvenime, geros nuotaikos ir šypsenos veide“, – sako Nijolė, sutikusi su fotografo Adamo Aleksejėvič pasiūlyta pramoga.

Fotografas atvirauja, kad jam ir pačiam jau norėjosi fiksuoti ryškias spalvas ir įsileisti į objektyvą tikrą pavasarį.

„Po tokios šaltos ir, neslėpkime, ypač nykios karantininės žiemos, labai norėjau padaryti ryškią, šiltą ir jaukumu dvelkiančią fotosesiją. Su Nijole dar prieš gerus keletą metų esame planavę fotosesijos detales, tačiau viskas ir liko tik planuose.

Provanso stiliaus fotosesijai ieškojau šviesiaplaukės, plačios ir nuoširdžios šypsenos merginos, prisiminiau, kad abu su Nijole gyvename Kaune, tad įgyvendinti šią idėją taps visai paprasta. Susisiekiau su Nijole ir ji iš karto sutiko!“

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė / Adam Aleksejėvič nuotr.
Nijolė Pareigytė-Rukaitienė / Adam Aleksejėvič nuotr.

„Fotosesijos dekorui panaudojau ne vieną kilogramą vaisių – citrinų, apelsinų, o Nijolės stiliumi, kaip jau tapo įprasta, rūpinausi taip pat aš – rinkausi pastelinių spalvų atspalvius.

Ne kartą pastebėjau, kad Nijolės juokas ir nuoširdumas užkrečiamas – tikiu, kad tai atsispindi ir nuotraukose, tad su ja dirbti buvo ypač paprasta ir jauku. Bendru rezultatu visi likome labai patenkinti, tad nutarėme į Provanso stiliumi kvepiančias fotosesijas pakviesti ir visus norinčius!“ – pasakoja A.Aleksejėvič.

Naujausi straipsniai