Nijolė Pareigytė džiaugiasi nauju pirkiniu: įsigijo būstą prie jūros

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-05-07 11:40
Pastaruoju metu investuoti į nekilnojamąjį turtą – itin populiaru. Namų, butų ir žemės sklypų kainos šovė į viršų. Atlikėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė artėjančios vasaros laukia kaip niekada anksčiau, nes naujausias jos pirkinys – butas prie jūros.

„Būstas yra tokiame namų kvartale ir mes, to kvartalo gyventojai, turime šildomą baseiną, kubilą, pirtį, vaikų aikšteles, du didžiulius tvenkinius, pilnus žuvų, turime valtelę, vandens dviračius, mišką šalia ir jūrą“, – LNK laidoje KK2 apie naujausią savo investiciją pasakoja Nijolė.

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė / Asmeninio albumo nuotr.
Nijolė Pareigytė-Rukaitienė / Asmeninio albumo nuotr.

Ji džiaugiasi ir tuo, kad  visai šalia gyvens ir jos draugės  iš „69 danguje“ – Karina Krysko bei Ingrida Martinkėnaitė. Jos Palangoje, tame pačiame kvartale,  taip pat įsigijo butus.

Butas Palangoje – tik vienas iš daugybės brangių Nijolės pirkinių. Dar ji turi butą Vilniuje, kotedžą Kaune, kartu su tėvais ir broliu yra investavusi į butą Klaipėdos centre. O sykį, užsimojusi įkurti šilauogių ūkį, buvo įsigijusi ir 50 arų žemės sklypą. Tiesa, išgirdę apie jos planus kurti šilauogyną tėvai suskubo atkalbėti.

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Karina Krysko / Vyginto Skaraičio ir asmeninio albumo nuotr.
Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Karina Krysko / Vyginto Skaraičio ir asmeninio albumo nuotr.

Įkurtuvių nuotaikomis gyvena ir grupės „Žemaitukai“ nariai Linas bei Ovidijus. Pernai jie abu Klaipėdoje įsigijo pirmuosius namus: Linas – namą, o Ovidijus – butą.

„Vienas reikalavimas buvo turėti namą, turėti žemės, terasą, kurioje galima išgerti kavos. Bet gal ir paskubėjau, nes tikrai buvau baltarankis, mano tėtis buvo baltarankis, mes grąžto nelaikėm, niekada vinies nekalėm... Ovidijus – labiau prie ūkio, sakydavo: „Linai, tikrai pavargsi“. Sakydavau, kad ne, robotų pas mane nebus, bet dabar robotas ir namus plauna, ir žolę pjauna“, – naujakurystės atradimais KK2 laidoje dalijasi „žemaitukas“ Linas.

„Žemaitukai“ vaikinai Linas ir Ovidijus/ LNK nuotr.
„Žemaitukai“ vaikinai Linas ir Ovidijus/ LNK nuotr.

9 arus žemės ir 130 kvadratinių metrų namą įsigijęs Linas kaip tik dabar paskendęs statybų rūpesčiuose, nes garažą nusprendė transformuoti į siuvyklą žmonai ir muzikos studiją sau. „Žmona siuva drabužius, taigi jai reikia daugiau vietos ir jai teko 17 kvadratų, o mano muzikos studijai – tik 3, pastatėm sieną, kad netrukdytume vienas kitam ir nesipyktume“.

Tuo metu kitas „žemaitukas“ Ovidijus, šiuo metu įsirenginėja naują butą Klaipėdoje. „Sponsoriai – uošviai, nes uošvė – interjero dizainerė, o uošvis – baldininkas. Bet ir aš kiek galiu, kiek moku, tiek prisidedu“, – pasakoja Ovidijus.

Žinomų žmonių naujakurystės atradimai bei praradimai – penktadienio vakarą 19.30 val. laidoje „KK2 penktadienis“ per LNK.

Naujausi straipsniai